Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sosyeteye girdim

Mal

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
evet beyler bugün sosyetenin karanlık yüzüyle karşılaştım.

hiç ismini vermiyim eğlence sektöründe çok büyük bir firmanın devamlı elemanı izinde olduğu için bi kaç gün yerine ben baktım. normalde çalışanlar çaylarını kahvelerini kendileri alıyorlar ama firmanın büyük patronlarına yani sahiplerine birinin tepsiyle götürmesi gerekiyor. o kişide benim yerine idareten baktığım eleman oluyor.

bu büyük patronlardan 4 tane çay isteği geldi ama bir aksilik yüzünden çay 20 dakika geç kaldı. en üstteki toplantı odasına girdiğimde küçük uzun bir masanın etrafında 4 kişi projektörle duvara yansıtılmış bir iş üzerinde çalışıyordu. yanlarına yaklaşıp çaylar sizin miydi? diye sorduğum dört saniyelik bir sessizlik oluştu. sanırım 20 dakikalık gecikmenin tavrıydı bu. ısrarlı bir şekilde cevap almaktan vazgeçmeyeceğimi anlayınca sessizliği çok uzaklardan yankılanan bırak! kelimesi bozdu. konuşan sanki narnia günlüklerindeki buzlar kraliçesiydi. bırak! kelimesini kafamın yanından resistledikten sonra bir süre durup memelerine baktım. oturuş pozisyonu yüzünden biri yamuk duruyordu. hiç hoşuma gitmedi memeleri. üç saniyelik bu meme seyrinden sonra beceriksiz bir şekilde çayları masaya bırakıp çıktım.

daha sonra başka büyük patronlar tarafından verilen nescafe siparişini götürmek için kendi özel odalarının bulunduğu kata çıktım. odayı buluduğumda kapısı açıktı. içerde 40 lı yaşlarında yarı domalmış bilgisayar ekranına bakan bir bayan vardı. hemen yanında ise sandalyede oturmuş yine aynı ekrana bakan ama kadının vücüdundan kafası görülmeyen bir adam vardı. içeri girip kibarca kahve buraya sanırım? diye sordum. yine aynı dört saniylik sessizlik oluştu. bu süreyi kadının kalçasını inceleyerek değerlendirdim. kırmızı şortu durduğu pozisyonda poposunun alt yanağını gösterecek kısalıktaydı. sessizliği bu sefer doğru mudur? diye sorarak ben bozdum. 2-3 saniyelik sessizliğin ardından sandalyede oturan adam kadının beli üzerinden kafasını çıkararak, yüzünde şeytani ve sevimli bir gülümsemeyle doğrudur dedi. sanki benim bile herzaman farkına varamadığım içimdeki sevimli şeytanı görebiliyor gibiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...