Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sosyeteye girdim

Mal

Öne çıkan mesajlar

sakat gif

çok sakat

bildiğin sakat

meme falan var

18 yaşından küçükler

açmasın

neden diye sorarsanız

boşver nedenini açmasın

her neyse veriyorum gifi

bu kıyağımı unutmayın

2 tantuni ısmarlarsanız her türlü hakkınızı helal ederim bu arada onuda belirtim h@nY

neyse abi gifi veriyorum lafı çok uzatmadan

kendinize iyi bakın

3

2

1

ve gif

geliyore

Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

sakat gif

çok sakat

bildiğin sakat

meme falan var

18 yaşından küçükler

açmasın

neden diye sorarsanız

boşver nedenini açmasın

her neyse veriyorum gifi

bu kıyağımı unutmayın

2 tantuni ısmarlarsanız her türlü hakkınızı helal ederim bu arada onuda belirtim h@nY

neyse abi gifi veriyorum lafı çok uzatmadan

kendinize iyi bakın

3

2

1

ve gif

geliyore

asdhsduhfsdufhg spoilerlara yarıldım sdfgdsfg
Sosyal ağlarda paylaş

kek said:

ünlü bir mağaza neresiymiş. söyle biz de faydalanalım.

giyim mağazası açılış partisi. acayip şeker insanlar ya komplexsiz rahat maddi olanakların verdiği rahatlık, özgüvenli insanların çevreye yaydığı pozitif elektrik. tam içlerine girmedim tabi camia içinde huzursuzluk çekememezlik felan vardır belki.
Sosyal ağlarda paylaş

girersin istersen sana kalmış. bengü değil tabi camianın diğer simaları. şöyle bi hava var. sen hizmet ederken onlara eziklenirsen rahatsız oluyolar. ama aynıyız statü farkı sen benden ben senden üstün değilim mesajını verirsen tavırlarınla hoşlarına gidiyor. rahatlıyor sana karşı.
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

kek said:

ünlü bir mağaza neresiymiş. söyle biz de faydalanalım.

giyim mağazası açılış partisi. acayip şeker insanlar ya komplexsiz rahat maddi olanakların verdiği rahatlık, özgüvenli insanların çevreye yaydığı pozitif elektrik. tam içlerine girmedim tabi camia içinde huzursuzluk çekememezlik felan vardır belki.

He canım he. İstersen elindeki süpürge ve faraşla veya paspasla yanlarına gidip sohbete dahil olmaya çalışsaydın da ne kadar sıcak olduklarını görseydin.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi iki aşamalıydı davet. ilk gelen 150 kişi top sosyete. daha üstü yok tr de. sonra 200 kişi daha geldi. onların ilk grupla girme izni yoktu mesela. davetli listeleri ayrı. sequoyu bilmiyorum alırlarmıydı ilk davetlilerle.

dj var müzik çalıyor. müziğin ritmini yakaladığın zaman aynı havaya giriyosun zaten beraber hareket ediyosun. yerleri moblarken sana yol vermeye çalışıyolar sen yol verince gülümsüyolar felan. mesela bi kızın elinde bir sürü şey vardı torbaya koymaya çalışıyordu. tutuyım ben dedim yardım ettim. aldığı şeyle ilgili yorum yapabilirsin o an rengi çok güzelmiş felan diye. garipsemez konşur. sana kalmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...