Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Middle Earth: Shadow of Mordor

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

bitti şimdi de.

sondan spoiler

black hand Sauron muydu şimdi? Kendi boğazını niye kesti. Anlamadım sonunu ya sdf.

time for a new ring dediğine göre de bir daha ki oyunda mordor'da geçer heralde. Orta-dünya nın başka mekanlarında geçen oyunlarda yapsınlar bu şekilde ya.

birde o kadar ordu yapıp branding ile sonra tower ı öldürmeye 5 tane orcla gitmek de komikti sdf

Sosyal ağlarda paylaş

Civcivhead said:

Görüntüsü güzel içi boş olmuş oyunun. Satın almadığım oyunda buyer's remorse yaşadım yemin ederim. Tek elle yüzüklerin efendisi'ni okurken diğer elle ac2 oynayın daha güzel bir deneyim olur.

aşırı fazla abartı sukseli ve hunharca saldırmışssın, film izler gibi oynasan bunlar basına hic gelmiyecekti
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben oyuna bayıldım, torrentle önce deneyip çok sevince bastım aldım.

Almayı düşünen varsa ttnet playstore'da 108 TL'di ve 6 ay faturaya ek yansıyacak şekilde ödedim.

10 saat oynamışım ama %12 bitmiş ehehe, Skyrim gibi sağda solda gezip Orc öldürüyorum >:D<

Hiç oynamamışlar için şöyle tatlı bi rehber bulup gaza gelmiştim ben de bi bakın.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

şu torrentden dene mantığı yüzünden her firmayı ubisoft gibi drm manyağına çevirceniz varya :p

demo çıkarsınlar.

bi de var ya patide şu topiği görüp okumasam net çılgın indirim bekler, aylar sonra alır, 10 dölardan bi kuruş fazla da vermezdim. sırf şurdaki yorumlar yüzünden merak edip indiriyorum. "bu ne lan olmamış" diyenler de dahil.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

yok öldürüyorum zaten nolcak, ama 3 kere aynı adamı öldürdüm lan yeter sdfs
hani ismi aynı tipi aynı abilityleri aynı, ona da mı wraith girmiş
bi de hep başkasıyla kapışırken geliyor it, NIHNIHKIHKIH diye gülüp başlıyor oklamaya
şerefless

bişey diycem... seviyorsan git konuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...