Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4

Feamer

Öne çıkan mesajlar

kizillelma said:

Seru said:

geçen nette ps4'e remaster olmasını istediğiniz oyunlar diye bir başlık gördüm gamespot mu nerde şimdi hatırlamıyorum. mesajların yarısı skyrim diyor.

bi de öyle birşey görmedim özellikle şunla yap yoksa yapaman gibi, gerçi bitirmedim oyunu.

Bitirme kelimesinin olduğu Skyrim iletileri derin üzüntüye sebep oluyor. İçim sıkılıyor.
Skyrim sadece oynanır.
Skyrim evreni yaşanır.
Asla bir son yoktur.

konuyu yeni okuyorum ama ergenliğini ultima online ile geçirmiş insanlara şöyle cümleler kurmak çok komik ya.
skyrim ne lan?
Sosyal ağlarda paylaş

benim şahsen morrowind'den aldığım zevk bambaşkaydı, skyrimden aldığım zevk bambaşkaydı. iyi ki ikisi de var.

mesela acrobatics skillini skyrimde çıkarmalarına önce kızmıştım dumb down dumb down demiştim, sonra düşündüm ulan role playing oyunu nihayetinde ama morrowind'de heryere zıplaya zıplaya gidiyorduk acrobatics gelsin diye. kanguru role playing
Sosyal ağlarda paylaş

ya morrowind skill, stat, item, ui vs gibi oyun sistemi namına daha iyi zaten skyrim'den de oblivion'dan da. daha da uzun ve detaylı sayarım ama hem 10 yıl önce, hem 5 yıl önce yazmışım detayını zaten. yine de morrowind'in en sevdiğim rpg olması başka oyunları sıfırlamıyor.

yani ona en yakın his squad based tactics oyunları için 7.62'yi oynadıktan sonra oldu birtek, hiçbir oyun yaklaşamadı bile hala aynı türdeki. rpg türü o kadar ölü değil çok şükür.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...