Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4

Feamer

Öne çıkan mesajlar

Cok zayof kalmis, pipboy edition verselerdi olay olurdu ve haber niteligi tasirdi. Kimse bungie yi gecemedimsu konuda daha. Bungie calisanlarina xboxunu imzalatan ve ciziktirten adam microsofta tamire yolluyordu ve xboxuntertemiz yapiyordu adamlar, itina ile temizlemisler bide. Olay yayilinca bungie elemana kocaman bir oaket yolladiydi, spartan kaskina butun studyocimza atmis birde xbox susleyip yollamislar

http://i.imgur.com/mXd2K4M.jpg

Bungie cok supersin diye cildirdiydi eleman ama microsoft ozur bile dilemedi diye icerlendi, microsoftta bill gates dahil tonla imza olan bir xbox yolladiydi adama ahahah. Satmak istese ilerde direk zengin yani
Sosyal ağlarda paylaş

said:
They sent him his Xbox 360 back. The front serial number and the back serial number match up exactly. So what is the problem then? Someone at the repair center took the time to clean his console case. Despite the fact that the repairs that needed to be done were inside the console, someone wiped down the outside of the case. Wiped it down so well in fact that all of the signatures and artwork are completely gone. All that is left are some smudges and the unmistakable purple-ish hue of diluted permanent ink.

Ciddi ciddi silmisler ugrasip, calsalar koymaz o kadar ahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

biraz geç kalmışım ama house'un olmadığı bir strip yanlış karar.

ilk hak iddiası olan adam kim? house. mülkiyet diye bir şey var diyorsan mülkiyet onda. yok diyorsan koruyacak silah onda. elindeki imkanları sağlayan o. aslında house'un tek falsosu sırf oyun hatrına courier'i kullanması. ölümü yenmiş, eskiyi de yeniyi de bilen bir philosopher king varken hiç fantaziye gerek yok. ncr ya da legion ile istediğin gibi ilgilen ama strip house'undur. orada yanan ışıkla bütün dünya aydınlanacak :'(

legion konusunda genel kanıya mutabığım ben de. fazla evil işlenmiş. yoksa roma usulü, post-apokaliptik dünya için gayet makul. işlendiği şekliyle elbette hz. house'un da uygun gördüğü şekilde başı ezilmeli.

ncr işte büyük, hantal ve gerizekalı. öyle bi vektör olması fena değil ama aşırı da güçlenmemeleri lazım. yine house efendimiz haklı bu hususta.

strip çok güzel çok şahane, adam da yatıyo, biz bunu gidip elinden alalım demek büyük bir ahlak değil. house da bunu makul çıkaracak bir adam değil. mirasına konacaksan bari ölmesini bekle ya da ne bileyim bir eziyetini gör, diş bilen. sırf açgözlülükten olmaz ayıb.

yes man de işte, eh. aslında bi bakıma house sen oluyon orda. sanki onun bilgeliği ve azmine erişebilecekmişsin gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

Iste mantigin sesi <3

Yes men kotu cunki courier full int ile takilsa bile bir house degil, olumsuz diil :P vegasin sactigi isik dunyayi aydinlaticak direk, iyi secimlerse iyi secimler bundada gecerli, house un despotlugunun yaninda sefkatli courier denge unsuru olur zaten :P

BoS u patlatmasina kiziyorum bi ama orda bile hakli benim bos fani olmam haksiz. Teknolojiye bu kadar tapiyorlarsa neden auto-doc lar icin hastane kalintilarini avlamiyorlarda sirf silah ve zirh pesindeler diyor iste, endinglerin cogundada interstatei terorize ediyor BoS hep, en iyi sonda bile. Mohave chapteri dandik olsada ve veronica bunu cok guzel anlatsada genede icim ciz etmedi diil :P
Sosyal ağlarda paylaş

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20120515205253/deathnote/images/thumb/b/bf/%27%27I_am_the_God_of_New_World.%27%27.jpg/500px-%27%27I_am_the_God_of_New_World.%27%27.jpg
house "SHIN SEKAI DE KAMI NO NARU!" diye de bağırsaymış tam olacakmış, istediğini istediğine kırdırıp, istediğini yokettiriyor, tepede tek god emprah herkesin adına kendi karar verecek 40k yıl boyunca oh ne ala. suyu da kendi zasşularına verecek sadece, entellektüel immortan joe.

"öldürüyor ama çalışıyor"
http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/675/913/40c.jpg
şunu koymaya geldiydim esas.
Sosyal ağlarda paylaş

http://static1.gamespot.com/uploads/ignore_jpg_scale_super/1539/15391776/2897248-7006731903-6cQ2u.jpg
said:
Reddit user TheMCV created the device using a 3D-printed cast and a Raspberry Pi computer. Attaching the computer to the inside of the cast, he made a replica Pip-Boy that actually works as a functional device on your arm. The Raspberry Pi runs a recreated Pip-Boy user interface developed by a different user, and this software can even pull your location information if you've loaded the Google Maps API into it.

His Pip-Boy is controlled by keyboard, but it is still an impressive replica. Unfortunately, it's not going on sale; TheMCV made it as a gift for a friend.
Sosyal ağlarda paylaş

evet gayet iyi fiyat. fiyat artar herhalde çıkışa yakın. gerçi bu sitelerde bazı sorunlar oldu malum farcry vs, biraz düşüneyim.

atw'yi de bunlardan almışım en son, şu 2 liralık garanti olayını seçip alayım bari, eyvallah.

worldwide demiş de bu rus filan olmasın ya?

"almayın oradan banlanırsınız" filan yazanlar olmuş da kararsız kaldım şimdi doh.

neyse buyer protection koruyor sanırım o durumda, atw patlamadıysa bu da patlamaz herhalde. :/
Sosyal ağlarda paylaş

eur/try conversion rate de iyimiş. yukarıdan türk lirasına getirdim. 76 tl oldu. zor tutuyorum kendimi almamak için

ban olması imkansız. en kötü ekstrem bir durumda oyunu hesabından revoke ederler yani steam'den oyun silinir. ama o da toplu çalıntı keylerde falan oluyor çok nadir. far cry'ınkinde oyunları taşıyan tır kaza mı geçirmişti, talan etmişlerdi falan öyle birşeydi. flash sale diye mail gelmiş orada gördüm. battlefront da aynı fiyata satılacakmış önümüzdeki saatlerde

birde worldwide ise worldwide oluyor artık. işte eskisi gibi düşük fiyatlı regionların, rus keyi gibi başka yerde aktif edemiyorsun. hani bunlar nasıl bu kadar ucuza bulup, satıyorlar bir fikrim yok. grey market işte
Sosyal ağlarda paylaş

ok şimdi paypal'den alıyorum, buyer protection ve order fee filan gelince 92₺ oldu ama gene de iyi. gmg 121₺. bu yıl hesaplı alışveriş yapmam lazım, pc yenileyeceğim sanırım fo4 için zaten önümüzdeki ay elektroniğe ilave vergi gelmeden ehu.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben bu akşam toparladım sanalmarketim'den gene 1000$ civarı birşey çıktı monitörsüz, hep aynı fiyata topluyorum 4 yıl götürüyor her defasında son 15 yıldır. :) 1-2 parçadan emin değilim sadece onlara bakacağım daha.

çünkü kesin eminim açık alanda kasılacak 4 yıllık makine, orasını burasını kısmam gerekecek berbat olacak. atilla total war'u da düzgün oynayamadım zaten slideshow gibi. creative assembly ve bethesda oyunları için pc yeniliyorum zaten heh.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

"almayın oradan banlanırsınız" filan yazanlar olmuş da kararsız kaldım şimdi doh.

neyse buyer protection koruyor sanırım o durumda, atw patlamadıysa bu da patlamaz herhalde. :/

vpn'siz steam aktive ediyorsa oyunu seni kimse banlayamaz. tırsmayın bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ok şimdi paypal'den alıyorum, buyer protection ve order fee filan gelince 92₺ oldu ama gene de iyi. gmg 121₺. bu yıl hesaplı alışveriş yapmam lazım, pc yenileyeceğim sanırım fo4 için zaten önümüzdeki ay elektroniğe ilave vergi gelmeden ehu.

kinguin'den almaya bakıyorum şimdi %3 indirim kuponu var (ACTIONTIME)

paypal'dan TL çekemiyorlar, bende de eur'a geri çevirdi. ondan olabilir fiyat yükselmesi eğer g2play'den aldıysan büyük ihtimal. protection + payment charge ile €28.91 toplam. işte 86 lira
Sosyal ağlarda paylaş

olur yazarım spec'i, bazı şeyler birer kademe düşürülürse fiyat oraya gelebilir herhalde.

paypal'den ötürü oldu sanırım evet, neyse artık çifte garanti olsun. en kötü ihtimalle paypal'i araya sokarım heh.

valla yollamışlardı bana atw'yi çıktığı gün, sıkıntı yaşamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

official olmayan key saticilari, dolayisiyla calinti kredi kartiyla falan alinan keyleri satan birine denk gelirsen ve kafasina koyan bir publisher bunlari iptal edecem ben derse, direkt kaldiriyorlar steam library'nden oyunu, daha once bilimum oyunda olmus bir olay ama cogunlukla sorun cikmiyor. Steam'den banlenmezsin

onun disinda ayip ettin bak simdi bethesda yerine elin Rus'una para kazandirarak :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...