Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4

Feamer

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

"synth" diye düşman var

bunlar androidler iste, 3. oyundaki replicated man devam edecek bence,

konu olarak 2. sinif vatandas androidler vs insanlar gibi birseyler bekliyorum.

bide ilginc, burdaki BoS Midwestern BoS (tacticsdeki zeplinlerle gidenler) yada Lyons' bos demisler logolari da degisik:

orjinal bos logosu:
http://i.imgur.com/2VWaKyL.png

oyundaki logo:
http://i.imgur.com/0niZRcM.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

nesi farklı o resimden tam anlayamadım ama gördüğüm spekülasyonlar capital bos'unun buraya geldiği üzerine ki en mantıklı görünen o yakınlığı düşünülürse. hatta başlarında sarah lyons olabilir.

evet dediğin gibi olabilir, ben gerçi "yeni dünyaya en uygun ve insanlığın bir sonraki adımı bizleriz" deyip etrafı ele geçirmeye çalışmalarını da beklemiyor değilim. :) gerçi bu videolarda terminator salvation'daki derisi erimiş erken modellere benziyor savaşılanlar. ilginç ama, en merak ettiğim yeni düşmanlar kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

yani tabii en yakın chicago'da filan var mw bos üssü, oradan gelmesinden ziyade washington'dan gelmesi daha olası gözüküyor. bir de airship'in isminin lyon's pride'a gönderme olduğu şeklinde yorumlanmış olması var.
http://www.youtube.com/watch?v=iYil155lIsM
15 yıllık hayal ya, gap projesi gibi. (:D yalnız bu sefer minigun nihayet daha gerçekçi 'şarjör' boyutlarında gibi nihayet. (tu) lamba süper ama acaba gece görüşü modifikasyonu filan da olacak mı bakalım. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Herkese power armor mı vermişler yani?

Umarım fallout3teki gibi oyunun başında durability blockla düşük damage veren engame silahlar ve power armor falan bulmayız. Hadi armorı traininge bağlayıp biraz çözmüşlerdi de silah için kullandıkları yöntem kötü baya

Gerçi bu power armor kullanma sekansları oyun içine yedirilmiş de olabilir. Hadi bakalım lvl3 dweller bu bölümde jetpackli power armor kullanarak normalde kesemeyeceğin düşmanlarla savaşacaksın, ilerde başka bölümlerde de sana bu hakkı vereceğiz 8-) Rpg bakış açısıyla değil action-adventure bakış açısıyla yaklaşmak lazım oyuna
Sosyal ağlarda paylaş

adamın yorumu, bence mutie'ninki alakasız metal zırh ve raider2ınki eski kırık dökük zırh parçalarını giyen lider tip. sezar'ın centurion'larının giydiği gibi.

bu karı-koca ikisi de asker söylenene göre, power armor training'e savaş öncesinden sahip olmaları garip olmaz.

"evet başka bölümlerde de bu hakkı vereceğiz, onun içine evine customizable olanını koyduk" huehuehue
Norak said:

bide ilginc bise,

konseptlerde kirmizi ingiliz ceketi giyen ghoullar var bi kac tane, buda baska bir faction olabilir yada okyanusun obur tarafi ile bir baglanti gelebilir belki

evet onlar minutemen'le kapışıyor herhalde, gerçekten ingiltere'den mi geldiler diye merak ediyorum ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim karakter asker yada veteran oyle birsey, nukelerin gelmesinden onceki ev icindeki sahnede kitaplikta askeri plaket madalya vb oyle birsey var hatta tam ne madalyasi oldugunuda cozmuslerdi ama unuttum simdi.

obur tiplerin giydigi armorlar hep scrap tipi iste vegastaki lazerli power armor parcali dolasan milyon tane raider yada klasik mutantlar gibi ordan buran sokulen metaller vs
Sosyal ağlarda paylaş

Ne madalyasından bahsediyorsunuz ki göremedim, sadece üçgen Amerikan bayrağı (Illuminati confirmed) var.

Ben sevmedim bu işi. Skiller kaldırıldı deniyor, eski asker oynayacağız deniyor... Ne güzel New Vegas'ta hafızasını kaybetmiş bir adam oynuyorduk, hayata yeni baştan başlamış gibi takılıyorduk zevkliydi. Fallout 4, 3'ten de kötü bir Fallout deneyimi sunacak sanki. Adeta "shooter action yapıyoruz" diye bağırıyor. Projeyi durdurup Obsidian'a versinler.
Sosyal ağlarda paylaş

illa vault dweller oynadık.
illa tribal oynadık.
illa kafası delik courier oynadık.

tribal iken illa oyun dünyasında herkes gelip suratına çarpıyordu skill'ine filan bakmadan "bakın şuna dağdan inmiş tribal" diye.
said:
Bunda skiller senin yerine seçilmiş gibi olacak.

yok ki elimizde bir bilgi skill'lerle alakalı, bu nereden çıktı? :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...