Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

level dergisinde çıkan uo tanıtımı

synthesizer

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

Aceace said:

Herkes sananeden bahsetmiş... Üzüldüm lan. Sananeye başladıktan sonra neden bilinmez kafedeki herkes "Sallayın olum bu oyunu. Starcraft diye bi oyun var onu oynayak." diye başlar başlamaz bırakmıştık.

Sonra Nebula'ya girdik. Zegna ve editçi tayfasıyla uğraştık durduk..

edit için 7k teklif ettilerdi de yapmadıydım. kafamı sevim

7k? Ciddisin mi? Lan 7kya internet cafeden 10 yaşında çocuk tutup edit kıvamında karakter yaptırılır. sdsd
Sosyal ağlarda paylaş

toplam 7 karakter işte karakter başı 1k idi teklif

gece gir, .allstat 100 çek, bir çanta hazırla .dupe et bitti gitti.

ama dürüsttük işte. ha ne oldu atıverdiler bir gün stafftan lol. bende karakter alıp arkadaştan, bastım tower, mare, gold dolu kasayı gittim oynadım. sonra vicdan yapıp o kasayı da sildirdim böyle böyle diye haber verip.

saf mıyım neyim
Sosyal ağlarda paylaş

kamyon rom undu abi.
eheheeheh
ah rom ah.. adam hep donla gezerdi. kamyon 43234234 defa ölmüştür ama. her yeni dragonun ismini kamyon koyuyordu. kaç defa yanımdayken tamelemişti.
bir de snn deki dragonlar çok fenaydı abi bir fb attığı anda herkes yatıyordu.
delucia bank ın orada ha bire barzonun biri kontrolünü kaybederdi dragonun bok yoluna geberirdi millet.
çok güzel günlerdi ya!
Sosyal ağlarda paylaş

Popeye said:

chrome said:

gerçi şöyle de bir şey var ki edit vardı snn de. edite karşıyız. eşkiya dark falan hep editti abi.

aha yalniz dark edit degildi. kac yillik arkadasim bir tek bir itemda mi ufak tefek bir seyde mi ne edit yaptirtmisti onun disinda hic bir sey yoktu.

snnde mi birileri portal calmisti? bildigin portali atmisti cantaya herif lol

evet galiba foruma da yazmıştı bir item ya da bir skill editi vardı sadece resist olabilir emin değilim.

bahsettiğin portal bucs den in portalı olabilir. forumda döndüğünü hatırlıyorum öyle bir muhabbetin. magnus düzeltmişti galiba sonra.

bu arada dark ne yapıyor abi? nelerede? niye gelmiyor foruma hiç?
Sosyal ağlarda paylaş

tameden çıkmış dragon çok fenaydı ya.
biz pk olduğumuz için guard zone falan da yok ortalığı dağıtıyordu bank ın orada. sonra mal gibi duruyordu dragon. reslenen biri kite ediyordu da diğerleri öyle alabiliyordu itemları. sonra vay efendim +12 cutlass ımı kim çaldı. bilmem ne. ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...