Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fist Challenge : 1 saniyede 10 yumruk

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

ağzıma sürmedim demedim. kullanmıyorum dedim . kullanmıyorum demek kullanmıyorum demek. Kendi karmaşarını bana lanse etme. Ben neler kullandım ama şu an hiç canım çekmiyor.

Buraya nutellamı yerim'in 3 sene önce koyduğu fotoğrafı koyup sonra ahaa işte elinde sigara diye orgasm oluyorsun ama lütfen benim fotoğraflarımla kendini tatmin etme. Senin eğlencen bir başkası hakkında ise onu rahatsız etmemeye özen göterirsen sevinirim.

aha az önce koyduğun foto paticiğe kaç yıl önce koyulmuş :
http://forum.paticik.com/read.php?62,4267998,4698122#msg-4695924
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

senin baya egoyla falan alakan yok ya

Ego dediğin ne ya ? ben anlamıyorum niye insanlar ego ego ego diye ağlıyor.

Ben asla bir arkadaşımın özgüveninden , kendinden eminliğimden rahatsız olmadım , karşısında ezik hissetmedim ve bunu kendime bir hakaret olarak görmedim.

Dünyada bir sürü sorunlar varken onun bunun konuşmasına , özgüvenine , rahatlığına takılan insanlar .. lütfen bir kendinize gelin .
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

30 yasına girince yükselen mi sey oluyormuş? İkizlerden kurtulduysam etrafımdaki kadınlara haber edeyim de rahatlasınlar.

aynen yükselenine bakmak istiyorsan doğum yerin ve saatini şuraya gir :

http://www.yorumcu.com/astroloji/yukselenburc.asp
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Benim için ego diye birşey yok yani gayet okeyim ben. Ego'dan yakınanlar en fazla kompleksleri olup karşındaki karşısında gereksiz yere ezilip büzülüp sonra ego mego diye ağlayan insanlar oluyor.

ya gerçekten hangi özelliğin karşısında ezilip böyle birşey söylebilirim abi? senle alakalı neyin kompleksine girmiş olabilirim yani?

bir daha yazdığım herhangi birşeye 'ağlamak' yazarsan gördüğüm yerde ağzını burnunu kırıp suratına işerim bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Noyzura said:

Benim için ego diye birşey yok yani gayet okeyim ben. Ego'dan yakınanlar en fazla kompleksleri olup karşındaki karşısında gereksiz yere ezilip büzülüp sonra ego mego diye ağlayan insanlar oluyor.

ya gerçekten hangi özelliğin karşısında ezilip böyle birşey söylebilirim abi? senle alakalı neyin kompleksine girmiş olabilirim yani?

bir daha yazdığım herhangi birşeye 'ağlamak' yazarsan gördüğüm yerde ağzını burnunu kırıp suratına işerim bu arada.

ya genel konuşuyorum. bende ağzından ego kelimei çıkıp yakınmaya başlayan adamlara combo yapasım geliyor ama yapmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Oooo aslan kardeşim ;D

sana da böyle engel olamadığın vahşi doğandan dolayı bilenenler oluyor mu ?

Insan engel olamadığı doğasına hic karşı koymasa dünyada taş ustunde tas kalmazdı herhalde. Bazı içgüdüleri yok etmek bazılarını bastırmak zorundasın insan ırkının devamı icin. Yıldızların vs etkisi olduguna inanmıyorum da doğduğun mevsimin günesin konumunun veya baska seyler etkili olabilir. Yıldızların yeri ve konumu bir nevi takvim işlevi görür en fazla
Masada duran elma kadar bir etkisi yok gokteki yildizin bizim üstümüzde.

Ha ikizler oldugum icin hem cok ekmek yedim hem cok nefret gordum ama bir sure sonra insan duruluyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

ağzıma sürmedim demedim. kullanmıyorum dedim . kullanmıyorum demek kullanmıyorum demek. Kendi karmaşarını bana lanse etme. Ben neler kullandım ama şu an hiç canım çekmiyor.

Buraya nutellamı yerim'in 3 sene önce koyduğu fotoğrafı koyup sonra ahaa işte elinde sigara diye orgasm oluyorsun ama lütfen benim fotoğraflarımla kendini tatmin etme. Senin eğlencen bir başkası hakkında ise onu rahatsız etmemeye özen göterirsen sevinirim.

aha az önce koyduğun foto paticiğe kaç yıl önce koyulmuş :
http://forum.paticik.com/read.php?62,4267998,4698122#msg-4695924

valla 1-2 sayfa önce paylaştığın facebook linkine bakarken farketmiştim her elinde fotoda tütün mamulleri var aralarından rasgele birini koydum haberim yoktu o posttan. çok da önemli değil.

arınma işlemine sabırlı olmayı öğrenmeye başlayarak devam etmeni öneririm zira sen özel hayatını public ortama açtığın an hakaret edilmeyi de övülmeyi de taciz edilmeyi de göze alıyorsun demektir. ben buraya fotomu koydum ama sen dalga geçemezsin üüü dersen olmaz bu iş ;D
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben sana hakaret etmedim ki. tanımıyorum etmiyorum o yüzden içip içmediğini bilemiyorum ama elinde sigara olan 200 tane fotonun olduğu facebook sayfanı paylaşmışsın, benim sigara içtiğin çıkarımını yapmam yanlış mı ki? üzerine sigara kullanmıyorum demişsin. ben de esprili şekilde bunu gelip paylaştım bunu burda o kadar, valla takılma mesajlarıma çok sen =)
Sosyal ağlarda paylaş

niye haber vermiyon lan insan doğum günüme falan gelirdi bari. neyse benim ev cezayir sokağının orada ama bu ayın 15'inden sonra kitaplarımı yazmak için daha sessiz bir yer olan galata'da bi studyo kiralıcam. gel iki sigara içelim kendimizden geçelim ;D
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Insan engel olamadığı doğasına hic karşı koymasa dünyada taş ustunde tas kalmazdı herhalde. Bazı içgüdüleri yok etmek bazılarını bastırmak zorundasın insan ırkının devamı icin. Yıldızların vs etkisi olduguna inanmıyorum da doğduğun mevsimin günesin konumunun veya baska seyler etkili olabilir. Yıldızların yeri ve konumu bir nevi takvim işlevi görür en fazla
Masada duran elma kadar bir etkisi yok gokteki yildizin bizim üstümüzde.

Ha ikizler oldugum icin hem cok ekmek yedim hem cok nefret gordum ama bir sure sonra insan duruluyor zaten.

sana kelebek etkisini hatırlatım. insan doğasınıda senin yoketmene gerek yok zaten yaşamın çoğunda uykudan geri kalan zamanının çoğunu makul bir fiyata kapatıyorlar , sana yokedecek ya da bastıracak pek birşey bırakmıyor bu sistem eğer sistem senin varolman için vazgeçilmezin olduysa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...