Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fitness / Gym Apparel

Black_Hand

Öne çıkan mesajlar

ya beyler benim bi sorum var size.

şimdi ben işten 5 te geliyorum ve haliyle çok aç oluyorum. salonda baygınlık geçirmeyeyim diye hafif hafif bişeyler yiyiyorum fakat çalışmanın ortalrına doğru yediklerim ağzıma gelir gibi oluyor.

sorum şu;

beni bayıltmıcak ama enerjimi de koruyacak ne yiyebilirim spora gitmeden ve spora gitmeden ne kadar önce yemeliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yediklerinin miktarını azaltırsan hızlı sindirirsin mantıken.

Ne kadar süre sonra spor yapman gerektiği yediğin şeylerin sindirim süresine bağlı. Yağlı ve proteinli bir şey yersen geç sindirir. Sadece muz yersen daha kısa sürede sindirir. 1-2 saat içinde. Öğlen yağlı ve proteinli bir şey ye. Spora gitmeden de 1-2 küçük muz yersin tamamdır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
sizlerden öneri alıcam fakat doğru başlık burası mı bilmiyorum.

ben haftanın 3 günü salona gidiyorum. salı , perşembe , cumartesi

ve salona gitmediğim pazartesi ve cuma günleri 45-60 dakika arası hızlı tempo yürüyüş ve hafif tempo koşu karışık takılıyorum.

amacım kilo verip vücudumun çok hafif şekle girmesi ve spor yapma laışkanlığı kazanmak. bu yaptıklarım yeterli olur mu? farlı öneriniz var mı?

birde yediklerime çok falza dikkat etmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben burda giderken 10 tane duz ama dumduz siyah tshirtum var onlari giyiyorum.
5 tane spor sortum var.
6 cift spor corabim var.
1 tanede sadece spor salonunda kullandigim reebok spor ayakkabisi var. Su hava geciren turden.
bide iste mp3 player.

bunlari yanimda goturuyorum zaten havlu veriyor spor yeri.
Havyan gibi terleyen bir insan oldugumdan boyle sik bisey alma durumum olmadi eriyorlar cidden terden
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...