Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple Store Türkiye

xlaidehlevar

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

reampage said:

4-5 ay önce 5 almıştık arkadaşa spotçudan şimdi o garantiye giricek yani

kutunun içinden çıktı mı genel apple garanti zımbırtısı? çıktıysa evet. garantin var.

abi bilmiorum ya, cihazın epıl olmasıda yeterli diyen var bilemedim, ya cihaz sağlam denyoluk edip kırmazsa arakdaş bozulmaz herhalde bir 6 ay daha ama yinede merak ettim
Sosyal ağlarda paylaş

Benim umduğum Apple Store'un Türkiye'de resmi olarak açılmasıyla birlikte fiyatların düşmesiydi, bizi bilkom'dan kurtarmasıydı ama öyle birşey olmadı.

Hatta komplo kuruyorum kafamda, Apple Türkiye'ye girerken bağlantı kurduğu isimler, seçtikleri adamlar falan bilerek Apple'ı kandırıp fiyatları böyle tutmuş olabilir diyeceğim yani. Beklerim ben bu heriflerden.
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Evet abi Apple'ın global garantisi bu yüzden mükemmel. Hani faturaya vs.ye hiç bir şey yok. Cihaz Apple mı bitti gitti adamlar seri no.sundan vs bakıyor işte garanti durumuna.

bu apple'a özel birşey değil sony telefonum vardı garantiye bıraktığımda evrak sormadılar IMEI'den kontrol ettiler
Sosyal ağlarda paylaş

KHaRoN said:

Apple store un turkiyeye gelmesinin garantide oynadigi bi rol yok. Bazilari iliskili oldugunu dusunmus heralde.
Zaten garantiliydi, hala oyle. Yurtdisindan gelmis olmasi falan bisey degistirmedi su ana kadar, bundan sonra da degistirmeyecek.

Garantili değildi.Sözde götümün distribütörü Bilkom,fis,fatura olmadan bakmıyordu ABD den alınan cihazlara.Onlara şimdi güzel bir kapak olmuştur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...