Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gruplaşma ve adam kayırma topiği

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

abi gündem bitti, gezi bitti. benim görevim bitti saçma lan. takılıyosun işte niye beni de uçururlar zaten falan tribine girdin ki.

ha cidden forumdan sıkıldıysan, o başka bi karar da. sırf esh-blackice konusundan çıkarak böyle davranma bak üzüyosun herksi.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Sparkcaster said:

retorik sorular sormayı neden bu kadar çok zeviyorsun.
abi sen neden bu kadar eziksin? benimle ilgili her boka burnunu sokmak nedir, ne lan bu kompleks. Hayır üzülüyorum ama bir yandan da o kadar aptalsın ki kızıyorum bazen.

can sakin ol abi çok heyecanlısın
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

uasjdıaud speys ne çok nefret edenin varmış abi nasıl elde ettin bu kadar hater'ı?
abi aras (vingthor) arkadaşım, şakalaşıyoruz esasen. tek nefret edenim var o da spark, bastık bir yerde kuyruğuna herhalde ciyaklayıp duruyor böyle biriyle konuşurken araya girip laf sokmaya çalışıyor falan. Adamla muhattap olduğum yok sokak kedisi gibi gelip sürtünüyor sürekli asfdasd.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

bingildak said:

uasjdıaud speys ne çok nefret edenin varmış abi nasıl elde ettin bu kadar hater'ı?
abi aras (vingthor) arkadaşım, şakalaşıyoruz esasen. tek nefret edenim var o da spark, bastık bir yerde kuyruğuna herhalde ciyaklayıp duruyor böyle biriyle konuşurken araya girip laf sokmaya çalışıyor falan. Adamla muhattap olduğum yok sokak kedisi gibi gelip sürtünüyor sürekli asfdasd.

hehe hadi bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...