Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gizli Numara / Private Number olayı

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

MrLevie said:

PrudenT said:

adam gizli numara arayamasın değil, gizli numarayı göreyim istiyor

aynen bu.

@üstteki eleman: eet öyle.

alan yetkilisinin sorduğu şeye bak

numara telefona normal geliyor da telefon numarayı gizliyor sanıyosan öyle olmuyor, numara operatörden gizli olarak geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

MrLevie said:

PrudenT said:

adam gizli numara arayamasın değil, gizli numarayı göreyim istiyor

aynen bu.

@üstteki eleman: eet öyle.

alan yetkilisinin sorduğu şeye bak

numara telefona normal geliyor da telefon numarayı gizliyor sanıyosan öyle olmuyor, numara operatörden gizli olarak geliyor

birader alan yetkilisi olmamiz herseyi bilmemizi gerektirmiyor burada forum idare ediyoruz, teknik is yapmiyoruz.

nasil calistigi umurumda degil. nasil geldigi hakkinda da bir fikrim yok. bir fikir almak icin buraya sordum yok dendi bitti.

bos bos tavir koymanin anlami yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde gördüğüm alan yetkililerinin alanlarında yetkili, etkili ve bir şeyler biliyor olduğu. Sen onlar gibi değilmişsin, bilmiyodum. Öğrenmiş olduk, kusura bakma. Sinirlenmenin gereği ne bilemedim.. Bir dahaki sefere ona göre davranırız olur biter.
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Genelde gördüğüm alan yetkililerinin alanlarında yetkili, etkili ve bir şeyler biliyor olduğu. Sen onlar gibi değilmişsin, bilmiyodum. Öğrenmiş olduk, kusura bakma. Sinirlenmenin gereği ne bilemedim.. Bir dahaki sefere ona göre davranırız olur biter.

hayir telekomunikasyonun hicbir biriminde calismiyorum. eger sordugun da oysa. beni buraya baglayan sey cogu telefonun, tabletin, appin elimden geciyor olmasi. cogu bildigim sey hala buradaki cok kisiden fazla neyseki. her mod gibi birseyleri biliyor olmamin yaninda herseyi bilebilme gibi bir durumum olmayacagi da asikar.

sinirlenmemin nedeni her moddan beklediginiz neden bunu boyle yaptin sunu soyle yaptin, "alan yetkilisinin sordugu seye bak" tarzi yaklasim. mod oldugumuz icin herseyi bilmemiz gerekmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

hayir telekomunikasyonun hicbir biriminde calismiyorum. eger sordugun da oysa. beni buraya baglayan sey cogu telefonun, tabletin, appin elimden geciyor olmasi.

bir şey sormamıştım ama o kadar telefon, tablet, app ne şekilde elinden geçiyor olabilir merak ettim, onu sorabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...