Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 4

Gaboo

Öne çıkan mesajlar

Milliyet said:

UltrAslan'ın 21 Kasım'daki Florya baskınıyla ilgili şok bir ayrıntı daha ortaya çıktı. Bir taraftarın sakız çiğneyen Burak'a şok bir tepki gösterdiği belirlendi.

Ultraslan'ın üst düzey bir yetkilisinin futbolcuları 'uyardığı' sırada Burak Yılmaz'ın sakız çiğnemesinin büyük bir kriz yarattığı öğrenildi. Bu sırada başka bir taraftarın milli futbolcuya tepki gösterdiği ve "Çıkar ulan o sakızı ağzından" dediği belirlendi.
Bu söz Florya'da buz gibi bir hava estirirken, Burak'ın sessiz kalmasının çok büyük bir olayın önüne geçtiği ifade edildi.

ahaahahah yazık lan futbolculara
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Antreman basıp futbolcuları tehdit etmeler şöyle oynayacan böyle yapacan demeler, lol Rüştünün dayak olayından beter, zaten Ünal az zamanda çok yol aldı Azize dönüşmede sdf

He cnm he. Takim sahip cikiyo takima şoyle yapsaniz daha iyi olur gibilerinden daha ne olsun adf
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de ben bu sene ft de olsa çok farklı olacağını sanmıyorum.çoook kötü bi kadromuz var.sakatlanıcak oyuncunun yerine koyacak oyuncumuz yok.ft olsa belki 9 değil 5-6 puan fark olurdu ama oyunumuzda pek bi farklılık olmazdı.

zaten ft de bunu gördüğü için kaçtı.tabi o yatarak aldığı hayvani ücretinde etkisi vardır
Sosyal ağlarda paylaş

ünal resmen minion ve leecher doldurdu klübe yönetici sıfatı ile.

gelen tiplere baksanıza

2 sene önceki seçim sonrası basına çıkan herkes galatasaraya başkanlık yapabilecek kapasitedeydi.
ali dürüst olsun diğer adamın adını unuttum vallahi.

sonra ne olduysa aysal bunu böyle yapalım dedikce muhalefet edince bu tipler hepsini temizlemekle başladı, sonuç bugünkü tipler.

hepsi ders kitaplarından kafa kaldırmamış, yada hacı paradan haber ver diyen tipler.

bi bok olmaz bu takımdan bu yönetim kadrosu ile.

mancinin tercümanlarından belli takımın hali, türkçe özürlü 2 tip senelerdir tercüman klüpte. yokmu lan 72 milyonda 1 tane düzgün tercüman galatasaraylı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...