Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve levent bir güzel şeyin daha içine sıçmıştı

Cons

Öne çıkan mesajlar

Seni bir analiz edeyim;

5 yıl sonra gelip sadece iki topiğe post atmışsın.

Birincisi burası. Burada da konuyu yanlış anlamışsın. İnsanlar banlanan kişi olan Sequo'yu konuşmadılar bu kadar sayfa, küfür vb. postları atıp banlanmayan insanları konuştular. Sequo ile ilgili pek bir post bile yok hatta burada.

Bu topic harici yine Sequo'nun vücutcular buraya isimli topiğine mesaj atmışsın sadece. Sequo'nun kaslarını savunur nitelikte bir post yine.

Neler oluyor doksanüçölümdoksanüç? Bir açıklama bekliyoruz. Birinin fake'imisin yoksa sen?
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

Seni bir analiz edeyim;

5 yıl sonra gelip sadece iki topiğe post atmışsın.

Birincisi burası. Burada da konuyu yanlış anlamışsın. İnsanlar banlanan kişi olan Sequo'yu konuşmadılar bu kadar sayfa, küfür vb. postları atıp banlanmayan insanları konuştular. Sequo ile ilgili pek bir post bile yok hatta burada.

Bu topic harici yine Sequo'nun vücutcular buraya isimli topiğine mesaj atmışsın sadece. Sequo'nun kaslarını savunur nitelikte bir post yine.

Neler oluyor doksanüçölümdoksanüç? Bir açıklama bekliyoruz. Birinin fake'imisin yoksa sen?

Kimsenin fake'i değilim ne yazık ki. O şekilde umuyorsunuz sadece. Ben dışardan gördüğümü gelip yazdım. Adama karşı bir kıskançlık seziyorum ve çok fazla abarttınız bu olayı.

Sezarın hakkı sezarındır kusura bakmayın. Bunu dile getirdim diye bana da yaver diyebilirsiniz mesela.

Adam itici dedim hatta mesajımın birinde. Ama yeter artık bence olmayan adama saldırıyorsunuz çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
Black-ice said:

Abi internet üzerinden tanımadığım adamı hadi ben göze alıp alaya aldım.

Şimdi yapabileceklerin:

-log out yapabilirsin.
-bana öm atar rica edersin/uyarırsın.
-yönetime mail atarsın.
-gelip dalga geçilmeni engelleyecek şekilde alaya alabilirsin.
-hiçbir demezsin olay unutulur.
-gelir topic içinden kendini savunursun. biz de adamdan para istemediğini bir çıkar için buluşmadığını biliyoruz sonuçta.
-bütün postlarımı şikayet edersin.

daha birsürü şey var.
tabi ki yapmak zorunda değilsin.

sen ne yaptın:

-anneme küfür ettin. bunun öle geri vitesi falan yok. anneni dahil edelim demek ne anlama geliyor biliyoruz.
-sinirden elin ayağın titredi.
-yaptığın yanlışı yüzüne vurduklarında küfür etmedim dedin.
-önce tehdit ettim, sonra etmedim, ama sonra belki etmiş olabilirim dedin.
-adımı soyadımı ifşa ettin ki bir uyarı hakkını anneme ettiğin küfürde kullandığını düşünürsek ikinci hatan olduğundan banlanman gerekiyor.

neyse sonuç olarak ben şuna karar kıldım yaver; sen olmamışsın.

hiç ettiğin küfürleri meşru göstermeye çalışma. kişiliğe hakaretmiş falan lol. adını bilmem sanını bilmem.

fotonu foruma koyan adam senden izin aldı mı önce bunu sorgula. bu foruma resim koymak yine bu forumda o fotonun bir yerlerde istenildiği gibi kötü niyetliler tarafından kullanılabileceğini bilmektir.

otel sahibi olmuşsun ama içindeki yaverlikten kurtulamamışsın ki biri sana yaver dedi diye 2 günlük tatilin zehir olacak şekilde sinirlenebiliyorsun.

şuan gelip beni gelip öldürsen ya da dövdürsen de bunu yine yaverliğinden yapmış olacaksın bence en acınılası tarafı da bu olayın :)

abi şu montaj varsa atsana bi ya gülelim : )))))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...