Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve levent bir güzel şeyin daha içine sıçmıştı

Cons

Öne çıkan mesajlar

calimero said:

Ha şu olayda arada bir alan yetkilisi girmiş biz banlayamıyoruz vs. demiş, adminler gelsin onlar banlayacak demiş. Sequo'nun bonzisinin artık her ne sebeptense (iyi halmiş, bir de lol) kalkmasını unutmadık daha. Esh ve Vinghtor da banlanmazsa yönetim de gayet noktalı kelimeler içeren postlar alacaktır herkesten.
Sosyal ağlarda paylaş

Konu kapandi diyoruz hala yorumlar yorumlar.

Merak eden icin; black ice tan ozur diledim , bir noktadan sonra konunun anneye donmesi benim hatamdi, ama gormus olduk ki en sakin adam bile bi yerden sonra kendini tutamayabiliyor.

Her ne kadar yapilan sey komik de olsa, tadinda birakmadigimiz surece bir noktadan sonra can sikmaya basliyor.

Yalniz su noktaya deginmeden edemeyecegim. Ikidebir tehdit etti yok oyle dedi boyle yapti diye ateslediniz ortami. Isin oznesi olmayan adamlar zincirleme isim tamlamasi seklinde harasslamaya basladi. Hani sanki isvecte yasiyomus edasiyla 'bireysel teror' un onune gecilebileceginden dem vuranlar oldu. Hak hukuk diplomasiyla masaya oturanlar oldu.

Hangi ortamda olursa olsun, birilerine satastiginiz zaman olabilecek en uc ihtimali dusuneceksin her zaman. Atiyorum; bayraklida bicak takarlar, icerenkoyde bacaga sikarlar, newyork'ta da kulene ucak sokarlar.

Mezarliklar bir suru hakli ölülerle dolu. Neden isin bu yonunden bakmayi reddediyosunuz anlamiyorum. Bu anlattiklarimi da tehdit sinifina sokuyasaniz daha soyleyecek birseyim yok.

Basta da dedigim gibi kabul ediyorum, ben dayanamayip isi yokusa surdum ve ozur diliyorum herkesin onunde kendisinden. O da isterse dileyebilir, bugun izmirde olacagim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...