Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ağlayan bebeklerin ağzını neden kapatmazlar?

Nigger_of_the_sand

Öne çıkan mesajlar

senko said:

ağlayan çocuktan insan rahatsız olur abi
biri yanındakine fısıltıyla bu rahatsızlığı belirtip
sen de onun götünü kesiceksen
işin var senin.

ya birde yazdığım mübalaydı yani.

O derece rahatsız olunmayacak bir durum bu diye.
kalkıp kimsenin götünü kesecek ne yapıdayım ne tipteyim. Bütün gün masa başı işi yapan adamız :)
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

Dworgian said:

parası az olan insanların otobüsle seyahati tercih ettiğini bilir uçakla gidersin bundan sonra her yere.

he çünkü bebek yok uçakta

gerçi adamın logic hatalı yoksa bebe her yerde

abi bebek sesini ben de sevmem ama "fakirler parası yoksa bebek yapmasın" direk fail. ayrıca uçak yurt içinde max 30 dkk fln. katlanılacak artık ne yapalım
Sosyal ağlarda paylaş

bebekli aile ile rte tartışsa rte'a hak veririm. hadi bebek yine bi türlü katlanılır da şu 8 9 yaşındaki veletler ve el üstünde tutan aileleri.

ya yapmayın abi çocuk. zaten tıkış tepişiz. kaç milyar insan olduk yeter. age of oranı getireceğim en sonunda. çocuk/ev yapıcam. birleşik kesir olmayacak o.
Sosyal ağlarda paylaş

otobüslerde anne babaların umarsız olmasını anlayamıyorum ben. İzmir istanbul yolundayım, 5-6 yaşlarında bir velet, rahat durmuyor gidiyor milleti durtuyor, bağırıyor çağırıyor. herkes gıcık oldu, sonrasında annesi muavine söylediğiyle kendimi kaybetmişim.

"muavin abisi kızımın uykusu geldi, nescafe getirir misin"
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

otobüslerde anne babaların umarsız olmasını anlayamıyorum ben. İzmir istanbul yolundayım, 5-6 yaşlarında bir velet, rahat durmuyor gidiyor milleti durtuyor, bağırıyor çağırıyor. herkes gıcık oldu, sonrasında annesi muavine söylediğiyle kendimi kaybetmişim.

"muavin abisi kızımın uykusu geldi, nescafe getirir misin"

Abi bu da çok feciymiş ama be
Sosyal ağlarda paylaş

bi film vardı. naziler kurşuna diziodu mılletı. bi adam bebeğiyle kaçıodu bi kulübeye saklanıyodu. naziler eve girip bakınırlerken çocuk ağlamaya başlıyodu adam elıyle ağzını kapatıodu korkuyla bastırarak 5dk sonra açınca çocuk nefes alamıyodu öldü sandı. suni teneffüs yapıp canlandırdı. bu da böyle bi hikaye işte
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Theridone said:

fakirlikten otobüs bileti alıyosan çekeceksin o bebek ağlamasını

Dostum bebek uçakta da ağlar. Uçak paranız yoksa bebek yapmayın hem çocuk sefalet içine doğmasın hem de benim uzun yolculuklarda kafam sikilmesin demeye çalıştım orada.

çocuğun olduğunda canlandır bu topic i
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...