Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

glass cannon oynamayacan positioning bilmiyosan

Bununla hiç bir alakası yok oyundaki diğer heroların oluşturduğu genel mekaniğe göre çok sıkıntılı bir hero kael.

Hatta mobilitysi düşük olup bu kafada yapılmış jaina ile karşılaştırırsak daha iyi anlaşılır.

Jaina da mesala Blizzard skilli range i yüksek, instant atılıyor direk slowluyor bu nedenle duruma göre sırf blizzardla harrash ta yapılabilir ya da risk alınıp yaklaşıp cone of cold atılabilcek durumda oluşturulabilir ayrıca frost boltunda range i çok yüksek yani 2 skill oyun mekaniğine göre high range ten ve slow ile 1 skill medium range ten atılıyor.

Kale'e baktığımızda Flamestrike blizzardla aynı range ten atılıyor delayı var ve göt kadar effect range i var hiç bir soft ya da hard cc si yok. Fire bomb medium range gene bir soft cc yok ve işin kötü tarafı fire bombsuz yaptığın dmg hiçbirşey değil genel talentlarda firebomb üzerine kurulu. 3. skillin 1.5sn ye hard cc si var ama 1 target a vuruyor ve medium range, skill shot.

Jaina 2 skill high dps high range soft cc 1 skill medium range soft cc

Kael 1 skil high dps high range delaylı 2 skill medium range 1 i high dps 1i nerdeyse dmgsiz tırt Hard cc 1.5sn

Kaelde çok fazla risk almak gerekiyor ve tf lerde içinden geçiyorlar. Biraz ufkunuzu genişlettiysem ne mutlu bana.

He bu arada kaelin jaina dan fazla risk almasına rağmen single target burstü daha düşük.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Edriel said:

ahahhahasdfsdf aynen aynen. Akp seçmeni kafası gg wp

akp secmeni kafasiyla ne alakasi var. oyle olsa direkt X lord olsun derdik. trial by combat sansi sunuluyor begenmiyorsun onu da

Derdik ne sen bişey demedin zaten hemen ne guruplaşma çıkarıyorsun, ayrıca ben akp seçmeni kafası gelen teke tek duel teklifi için dedim. Son olarakta her topic te benden alıntı yapıp bir kulp buluyorsun = Antropoz ? ya da ergenlik ? hangisi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...