Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

sanmıyorum abi. popüler değil yani. çeşitli nedenleri var. mesela örümcek talentı çok iyi. kurbağa talentı sprint ile çakışıyor falan. örümcekleri kafasına fırlatıyorsun. kurbağa daha bir avoidable.

yamada işler değişiyor ama. sprint kalkıyor. kurbağa bufflanıyor, çok güzel bi yeni talentı var mana returnlü falan. hatta şu an nazeebonun kapı gibi siege damage yapabildiğini düşünürsek ideal bile olabilir çünkü base hali post-patch gidbinnli haline denk olacak.

gulyabani geri geliyo bi de. range arttıracaklar. çok net bi focus ability o.

beni yamada sanırım en çok yeni tyrael sanctification heyecanlandırıyo galiba, unuttuğum bişey yoksa. onu çok istedim çünkü ben. çok da denedim. hasretle bekledim sdfdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

Hammer siege degisikligi ile cok zevkli olmus, bakalim stealth, hover simdi nasil oynanicak, stealthi almiyor insanlar hakli olarak su anda. Ben eglendim ptr da baya

Kerrigan sahane olmus, traite focusladimi tank gibi oyniyor neredeyse, rahat dive yapip toplayabiliyor herkesi combosu ile, assasinden cok bruiser traite calisinca, ulti actimi hele o korkunc tanky oluyor gelen shieldlar ile

Kaelide denedim, lvl17 meh baya. Yeni flamestrike talenti dandik hani cclenmemis adam yemiyor onu, chain bomb eglenceli hele qm de living bomb yedimi birbirinden kacmiyan oyunculara karsi ahahah, pyro lvl20 upgrade ile ikinci triple tap vakasi olmus tam
Sosyal ağlarda paylaş

Kaeli ciktigindan beri sevemedim ya direk 15k vermistim bir de yeto gibi. Bir kere low lvl inanilmaz kötü hots herosu degilde lol/dota late game ap herosu kafasi tasarlanmisti. Bu konuya biraz parmak basmislar hotsa geri dönmüş ama hala mehh broken talentlar disinda simdiye kadar ki cikan en kötü hero benim icin.

Jainanin frost elemental ultisine yerinde bir nerf gelmis ultiden ultiye instant kill ceken jainalarin agzina vurulmuş nays.

Oo burada en az 5 kere yazmisimdir hammerin hp cok nerflendi o yüzden competitive olmuyor diye tekrar buff gelmiss <3 en cok oynadigim hero ya geri donme vakti gelmis siege mode buffida shane ve dmg
Sosyal ağlarda paylaş

jaina tekrar nerflenebilir. kael nerflenince ibre ona kayacak çünkü. falstad da nerfleniyor zaten. reliable burst için adres yine jaina olacak. first pick, ban olursa şaşırmam. burst çok kuvvetli çünkü bu oyunda mountlar sayesinde.

kael oynaması inanılmaz keyifli. imba olduğu için değil. o trait o kadar güzel, keyif veren bir şey ki.

early game'de talentlardan gelen dmg bonus olmadan tabela yapamıyor olabilir. ancak mana costsuz ability sallamak büyük avantaj. dikkatli oynayarak, çeşme ihtiyacı olmadan objective öncesi çok güzel harasslıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

jaina nerfi baya gerekliydide bari ring of frost bugini fixleselerdi bu buildde, gelecek builde biraktilar hani 1,5 ay daha boyle kalicak

onun disinda balans degisiklikleri cok iyi ya, wowda filan patch note okurken rage yapardim pvp-pve etkilesimi yuzunden yaptiklari aptalliklardan burda baya mantikli, izah edilebilir hersey

zeratulun nerflenmesi sart misal ama iyi oyniyan zeratul o kadar nadir geliyorki rage yapmaya gerek yok :P kotu zeratul direk oyun kaybettiriyor bide
Sosyal ağlarda paylaş

elemtanlın impactini nerflemısler ıste, ring of frost gıbıde kullanıoduk onu :/

hayır zaten sprint nerfü baya saglam nerftu yerıne gelenler fena degıl gercı ama bı yadırgadım baslarda sprintsiz.

Onun dısında evet janıa cok guzel burst yapıo aoe ozellıkle, ama yanı daha fazla nerflemesınler artık :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten zombiewall varken ve ilk tier talenttan max hp stackliyince baya dayanikli oluyor wd bakma takiliyorum. Ama sprint sayesinde gercekten trololol seklinde rahat oynaniyordu cok hosuma gidiyordu. Oyalama amacli 1v4 girdigim ve ölmedigim cok oluyordu sprintle bizim takim objective de falan iken :(

Ama zombiewall bufflari güzel olmuş ve toad. Baya denenicek build var naze icin
Sosyal ağlarda paylaş

jainanin elemental ile chill uygulayip blizzard>cone of cold combosu direk eritiyor cunki, oyun boyu iyi zaten birde ustune oyun sonunda 3 kisiyi combo ile yakalarsa gg direk

ring of frostta visual bug var, zaten tutturmasi zor bir sekill elementalin isntant damageina kiyasla birde ustune ortada bosluk + hitbox bugi yuzunden gene almaz kimse

ic cember

https://i.imgur.com/SZxnL3W.jpg
https://i.imgur.com/Ty1aoxu.jpg

dis cember

https://i.imgur.com/dVZ7HZC.jpg
https://i.imgur.com/5xAOwEQ.jpg

said:
Hi there!! Just wanted to pop in and provide some more context!

When we originally implemented this ability, we found that it was very difficult for our larger heroes to avoid getting hit even if it looked like they were in the ‘safe zone’. To compensate, we had this ability search closer to the center of the hero’s hit box instead of the outer edge. In an upcoming patch we will be adjusting the searches to be a little less lenient, especially for buildings, which should make this ability more accurate to its visuals.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...