Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Kojiroh said:

Site biraz saçmalamış sanki, benim aramalarda da acaip acaip sonuçlar çıkardı, Tyrande'm 10 oldu burda göstermiyo falan.

en son macta level kacsa o cikiyor bide, son macinda 9 girip 10 olduysan sitede hala 9 gozukuyor, 10 olmus karakterle bir mac oynarsan hemen guncelliyor filan. live cekemiyor iste datayi, replaylere bagimli oldugu icin kisitli bole
Sosyal ağlarda paylaş

Son oyunu atmamış olabilirim cidden. Her gün falan atıyorum replay'leri, zaten çok lightweight bi şey, arkada açık bırakıyosun o oyun bittikçe upload ediyo falan. Bildiğim kadarıyla 3-4 saat sürüyo sonuç üretmesi.

Bu arada indirecek olursanız Java versiyonunu tavsiye ederim, öbüründen daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

hani bilgin varsa cikintilik yap yoksa rezil olma, laurelin cok fazla ortada dolanan bir nick zaten tolkienin populeritesi ve mitolojisindeki yeri yuzunden.

Çıkıntılık yapacak bir şey söylemedim, hatta mümkün mertebe düşük tonda yazdım personal vendetta olarak algılanmasın diye; ama o koyduğum oyuna istinaden yazdıklarımdan sonra "ben o değildim" dediğini hatırlamıyorum, tekrar baktım yine öyle bir şey bulamadım, patch sonrası oynamadım demişsin, onu da "o kadardır oynamıyordum, unutmuşum" şeklinde bir serzenişe yordum.

Düşük tonlu kişiselleştirmeyen bir mesaja gelen çok cahilsin eloele tepkisine karşı "pardon hata etmişim" demek genel internet ahlakında rastlanılan ve bu forumda pek rastladığımız bir şey değil ama ben hata ettiğimi kabul edebilirim, pardon. Yoksa ben de hasta gibi log kurcalayıp oyunları bulup izleyip burada hata yapmışsın misplay etmişsin lol köylü, zaten 11 yaşında gibi vs ai oynuyorsun falan diyebilirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktorya da kolay kolay kişisel saldırı ya da artniyet görmedim ben ya ama bayadır ve başladığından beri kaliteli emek gösteriyor sende öyle iddalı ve birazda küçük dürüşücü yorum yapınca 1 cümle yazmış işte genelleme yapmayın vs gibisinden alınmana gerek yok sende güzel üslupla yazmışın son postunu uzamasın yanlış anlaşılma.

Lol bende niye barış elçiliği yaptıysam :p
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Bu platinium 24835 noluyor, qm da da negüzel icine etmisim mmr ın -.- https://www.hotslogs.com/Player/Profile?PlayerID=468065

baslangicta sende tanklamissin ama cabuk toparlamissin aralikta. ilk maclara placement gibi baktigindan ilk maclari cok ciddi oynamayinca mmr cehennemine giriyorsun iste, en cok o donem +200 filan civari oyniyor ondan sonra oyun aha buldum araligini diyip biryere iteliyor seni ve stabilize etmeye calisiyor. su anda iste aptal aptal rakamlar geliyor, 2 winden aldigim puan tek lossdan gidebiliyor, %70 civari winrate e ulasmadan cikmak imkansiz gibi o iteledigi yerden, aylar filan surer oda mac basi +20 den fazla vermediginden. seni 2350-2500 araligina tikmis misal.

ha elo satranc gibi solo oyunlarda iyi ama takim oyunlari icin BERBAT bir sistem, gurubunda aptali cikiyor, afk si cikiyor, surekli DC olani cikiyor, iyi MMR i olsa bile kotu gununde olani cikiyor vs vs

gecen reddite vardi 3800mmr li mi ne master league oyuncusu, o mmr da oyuncu cok fazla olmadigindan hem cok sira bekliyormus hemde hep diamondlar denk geliyormus, match hsitoryi gsoterdi hani tek losstan en az -30 yerden kazandigi oyunlardan 1-2 puan aliyor

bide bilmeyen icin 6 dakika kurali var, sirada 6 dakikadan fazla beklerseniz oyun sizin duzeyinzie gore rakip aramak yerine daha fazla bekletmemek icin rastgele kimi bulursa onu atiyor karsiniza, team league in yalan olmasinin sebebi o su anda misal, cok tek tarafli oluyor maclar bu kural yuzunden.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Laurelin said:

hani bilgin varsa cikintilik yap yoksa rezil olma, laurelin cok fazla ortada dolanan bir nick zaten tolkienin populeritesi ve mitolojisindeki yeri yuzunden.

Çıkıntılık yapacak bir şey söylemedim, hatta mümkün mertebe düşük tonda yazdım personal vendetta olarak algılanmasın diye; ama o koyduğum oyuna istinaden yazdıklarımdan sonra "ben o değildim" dediğini hatırlamıyorum, tekrar baktım yine öyle bir şey bulamadım, patch sonrası oynamadım demişsin, onu da "o kadardır oynamıyordum, unutmuşum" şeklinde bir serzenişe yordum.

Düşük tonlu kişiselleştirmeyen bir mesaja gelen çok cahilsin eloele tepkisine karşı "pardon hata etmişim" demek genel internet ahlakında rastlanılan ve bu forumda pek rastladığımız bir şey değil ama ben hata ettiğimi kabul edebilirim, pardon. Yoksa ben de hasta gibi log kurcalayıp oyunları bulup izleyip burada hata yapmışsın misplay etmişsin lol köylü, zaten 11 yaşında gibi vs ai oynuyorsun falan diyebilirdim.

said:
Ahaha patch sonrasi illy oynamadim ben hic

hani gayet acik soylemisim :P oynamadim baska, oynadim yetemedim baska :P loglarim profilim herseyim acik zaten

senin yaptigin su yuzden hos degildi, playful satasma olarak algilamadim ben samimiyetim olmadigindan, daha once ben degilim dedigim halde o illidani soylemen ve ustune nova ile tost yaptim filan diye girmen

said:
Herkes yetersiz, herkes kötü elitizmi için Athene seviyesinde oyuncu olmak lazım diye düşünüyorum. Ki nihayetinde herkes her oyunda iyi olmak zorunda değil, çok da iyi olmadığınızı, kötü olabileceğinizi kabullenince oyun oynamanın özüne erişeceksiniz diye düşünüyorum.

herkes yetersiz herkes kotu elitizmi yapmiyorum ben, athene de exploitcinin allahi en les tip olabilir gaming camiasinda. kimseyede satasmisligim yoktur surdan "niye su heroyla oynadin" veya "niye su talenti aldin kotusun" filan diye, genel meta ile ilgili goruslerimi yaziyorum sadece.

crunch ile ugrasmayi seven biriyim zaten cok ust duzey oyniyamasamda, su anda zaten sagligim musait diil ciddi herhangi bir oyun oynamaya, gunde 3 saat hots oyniyorsam 9 saat yatakta bos geciyor zamanim, o arada yapicak cok sey bulamadigimdan ve su anda en rahat oynadigim oyun kisa maclar yuzunden hots oldugundan onla hasir nesir oliyorum, turnuvalara bakiyorum, iyi oyuncularin mac kayitlarina bakiyorum, loglardan istatistikleri bakiyorum vs vs. bazen hic halim olmiyor oyniycak, bugun misal 3 tane quest birikmis kac gundur duzgun oynamadigimdan, birtanesi win 3 games geldi, 2 sc karakteri ile oyna geldi birde chen in 100k xp si eksikti lvl5 e, 3 tane vs AI girdim hizli hizli 3 mac onlari hallettim 100+200+600+500 goldu aldim ciktim :D niye solo QM girip kendime eziyet ediyim oglen saati?

sert yazmis olabilirim ama haksiz yere laf yemek sinir ediyor hakli olarak heleki bilgisizlikten kaynaklaniyorsa bu. cok iyi oyuncu oldugumu iddea ettigim filan yok zaten, oynadigim her oyunda genelde pratik ve refleks eksiligimi mekaniklere ve stratejiye odaklanarak kapatirim tee oyun oynamaya basladigimdan beri, genelde random insanlarla oynamayida sevmem cunki aptallik yuzunden kaybedilen zamana oldum bittim sinir olurum, kotu oyniyan birine laf etmem ama aptalliga laf ederim heleki ornek 2 oyuncu takimda olu iken ve rakip 5 kisi gezerken boss pinglerse biri direk klavyeyi kirmak geliyor icimden.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...