Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

o kasma zaten max 3-4 ay sonra bayıyordu lol ve dota da bunun en güzel yanı bu zaten. Arma vs bf4/cs gibi düşün 2 sininde seveni var ama kaç beden kaldırır yani arma3 gibi similasyonu bir zaman sonra bilemem. Oyun zevk için oynanır bazen basitlik ama sürekli mücadele olması da zevk verir. Bunlar çok tartışıldı zaten.

Ben mesala 4 bira alıp oynamaya aşığım bu oyuna, umarım çok uzun süre kalır ben de çok uzun süre oynayacağımdan eminim :)He eğer ki başkasını fazla takmamayı öğrenirsen bir de iyice zevk alıyorsun. Takımın hakkaten barzo mu boşver yapabildiğini yap hiç belli olmaz çok kötü takım bile yenebiliyor endgame de ya da eğlenmene bak 1v1 2v2 denk geldiğin lane de kapış adamlarla maç bitince aldığın reward çok fazla düşmüyor dailyni de yapıyorsun.

Oyunu oyna goldunu kas heroları al arkadaşlarla denk gelince de premade ak işte. LoL de dota2 de şu şikayet edilen kısımların 10 kat kötüsü var.
Sosyal ağlarda paylaş

abi polonyalılar ruslar mal gibi kendi dillerinde konuşup duruyor

nasolsa anlamıyorlar diye türkçe sövüyorum

herifin biri maçtan sonra türkler benim memleketime saldırdılar şimdi oyunumdalar böhühü spamladı

başka biri ekledikten sonra türkleri niye seviyim ki 500 sene önce türkler avrupayı işgal etti diye sildi sdfsdg

oyundayken türkçenin arkasından gelen cümlelerde sulejmanlar mechmetler geçiyor direk noluyor lan varşova 100. yıl ilkokulunda süleyman mı okutuyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bazen türkçe yazıyorum başka türlü stresimi atamıyorum yoksa kimse objectiveleri sallamıyor deli oluyorum niye oynuyorum onu da bilmiyorum lole geçicem yine orada en azından tek başına iş görüyorum kastığımda.

burda illadin alıyorum 6 kule yıkıyorum aradaki level farkını kapatıyorum öne geçiyoruz. objectivelere gelin diye spamlıyorum inadına gelmiyorlar levelda fark atıyorlar sonra teke tekte bile adam alamıyorum.

team fighta giriyoruz 2-3 vuruyorlar baktılar canları azalıyor geri çekiliyorlar beceri sıfır dümdüz oynuyorlar.

eşleştirme sistemi de rezalet 2-3 kere yeniyorsun sonra tüm malları takıma dolduruyorlar.

terror garden oynuyorum adamlara diyorum bana bırakın diye dinlemeyip rush yapıyorlar yönetmek için yönettikleri zaman da gidip mal mal adamlara dalıp ölüyorlar. her oyunum defeat
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...