Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

her şeyi kafanızda oluşturduğunuz hayali harita ve pozisyonlamalar üzerine teorik olarak hesaplamayın. şöyle olsaydı böyle olurdu gibisinden matematik hesabı yapmıyorum yani. en basta kaeli en kolay döven thrall demişim. kaeli thralle maksimum distance da hayal ediyorsanız zaten sorun yok.
kenardan köşeden bir yakaladımı bitiyor, damaj ve hız açısından böyle bir fikirde bulunuyorum aslında.
öbür hesapla sylvanas hiç ölmez vallayı yakalayamazlar anuba dokunamazlar vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard'ın elinin ayarının nasıl olmadığı belli. Geçen turnuvalarda en çok oynanan healerlardan biri olan Brightwing picklenmemiş bile. Hani ETC'ye mazeretimiz var, Johanna geldi, Anubarak, Muradin buff'landı, vs.

Uther top 3 support'da olmaması beni şaşırttı açıkçası, Tassadar son nerf'dan sonra eskisi kadar popüler olmaz diyordum ama yanılmışım.

Son olarak Zeratul'un 23, ikinci en çok banlenen heronun 13 kere banlenmesi gösteriyor ki Zeratul oyunun dengesini saçma sapan bozuyor ve Blizzard'ın ayar çekmesi gereken bir karakter.
Sosyal ağlarda paylaş

Narius said:

O durumlara göre değil genel olarak düşünmek gerekiyor. o yüzden kael en iyi picklerdenken thrall en kötülerden.

dostum iyi misin sen :) hala inatla basit bir yorumu başka anlamlar yükleyerek farklı mecraya çekiyorsun.
şimdi de hangisinin takım için daha iyi olduğuna ve o yüzden çok seçildiğine mi geldik :p
Sosyal ağlarda paylaş

DeviantSun said:

Blizzard'ın elinin ayarının nasıl olmadığı belli. Geçen turnuvalarda en çok oynanan healerlardan biri olan Brightwing picklenmemiş bile. Hani ETC'ye mazeretimiz var, Johanna geldi, Anubarak, Muradin buff'landı, vs.

Uther top 3 support'da olmaması beni şaşırttı açıkçası, Tassadar son nerf'dan sonra eskisi kadar popüler olmaz diyordum ama yanılmışım.

Son olarak Zeratul'un 23, ikinci en çok banlenen heronun 13 kere banlenmesi gösteriyor ki Zeratul oyunun dengesini saçma sapan bozuyor ve Blizzard'ın ayar çekmesi gereken bir karakter.

abi şu ne kadar yeto bir balans yaptıklarının göstergesi direk ya

şey var bir de, 5 tane warrior hiç seçilmemiş, 1 ay öncesinin OPu anub da bir kere seçilmiş, yapacağınız işe koyuyum hahahah

http://i.capsspot.com/s/32/4/1163903.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

DeviantSun said:

zeratul op su anda, cloud9 in idream inin tier lsitini verdigimde "oynamayi bilmiyor" filan dediler burda adam icin sfsdasdf. meta baska bisi, QM de ve orta seviye HL de is yapan herolar metada is yapmiyor iste, butun oyuncular hayvan oldumu dengede ona gore degisiyor. nova dusuk mmr larda aglatiyor herkesi, OP filan diye agliyorlar ama tepedeki oyuncular genelde picklemiyor hatta bufflanmali filan diyor :D

gazlowe ilede cok iyi is bir macta turnuvada, full melee giden takimi cok kotu cezalandirdilar ama tabi gazlowelari robo goblin almamisti :P

http://i.imgur.com/GnXMDfn.png

http://www.gosugamers.net/heroesofthestorm/news/31838-the-draft-that-gazlowe-won-an-analysis-of-complexity-vs-cognitive-gaming

surdan okuyabilri isteyenler draft surecini, butcher first picke tyrandeyi alarak akrsilik vermek gercekten cok iyi hani, takiminda butcherin oldugu oyunlarda tyrdane cosuyor direk :D insanalr sirf kendi complarini degil rakibede neyi kaptirmiyalim diye dusunuyorlar, first pick o yuzden cok onemli. first pickte raynor alanla o yuzden surekli dalga geciliyor :P draftta oyunu kaybetmemek lazim
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

E nin saçma sapanlığı dışında güzel olmuş Leoric. E ye buff gelir.

ÖR: %50 dmg reduction while casting

E de sorun yok bence :D talenti var zatende kimse almiyor. gordugum akdariyla insanlar E nin escape den cok initiation olarak kullanilmasi gereken birsey oldugunu soylemiski dogru bence, bende dun oynadigim maclarda en cok kacanin onune gecip bodyblocklamak icin kullandiydim :P
Sosyal ağlarda paylaş

Turnuva pickleri çok farklı şeyler arkadaşlar. Turnuva üzerinden denge kıyaslaması filan yapmayın. Bambaşka alan o. Adamların pick yaparken düşündüğü sürüyle şey var. Bu karakter Op ya pickleyin bunu demezler yani. Counter-pick yapmaya özen gösterirler. Bir de çok az hero var zaten yapılabilecekler sınırlı.
Sosyal ağlarda paylaş

gayet oyle pickliyorlar, zeratul op su anda o yuzden 28 macin 23 unde ban yemis, dusuk mmr larda hissedilmiyor cunki zeratulun skill cap i yuksek, follow through direk broken yani ama yetebilmek lazim

diger sorun yeni cikan herolarin ozellikle cosmus olmasina kiyasla ozellikle talenlari eski kaldigi veya genericlere mahkum oldugu icin rework yemis olan herolarin geride kalmasi. herkes ne yaptigini bilince cheese yemiyor kimse, mac ortasinda sinirden arkada jaina varken kimse murkyi kovalamiyor filan, octograb yediginde biri gayet cleanse var ve overextend etmedigi icin kimse murky direk ise yaramaz oluyor o duzeyde. kisme gidip turnuvada raynor first pickleyip johanna/kael/jaina gibi surekli kapisilan duzgun herolara karsi takima kaptirtmaz. jaina ile kael zaten beraber oldumu en yuksek winrate e sahip oyunda su anda zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Counter-pick çok dönmüyor ya çoğu oyun iyi heroları pickleyip/banlama üzerine draftlar. Competitive scene olarakta yeni baya ama öteki oyunlardaki takımların gerisindeler ileride daha farklı turnuvalar izleriz.

Pool geniş olmadığından bu şekilde olması normal ama özellikle tek map olmaması avantajını iyi kullanmalı blizzard hero yaparken yoksa yıllarca böyle gider.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...