Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

ya milleti taşımak sorun değil de

geçen burda yazdıydım işte, herif taşınırken daha üstüne sövmeler tf varken merc kesmeler hede, RUSSİAN WITH ATTITUDE dedin

tak 24 saat ceza ırççılık nefret bilmemne

şu oyunu direk 50 dolardan satacaktın bütün herolar da açık falan ne iyi olurdu cykasız blyatsız
Sosyal ağlarda paylaş

Hacılar onun tek bir çözümü var benim yıllardır uyguladığım 5 olmadan girmiyorum. Hadi hots yeni falan 4 de ok ama 5 kişilik takım oyunu noob da olsa kötü de oynasa tanıdığın bildiğin adamla oynamak her zaman daha iyi. Random adamlarla oynanan her takım oyunun fıtratında var o paralı da olsa f2p de.
Sosyal ağlarda paylaş

adam ilidanla oynuyor
oyun sonu statlara bakıyorum 18 dk sürmüş. siege dmg 16 k, hero dmg 8 k
ben azmodanım siege dmg 70k hero dmg 40k

adam oyun boyunca bana laf atıyor. team fightlarda 4-5 kişi arasına dalıyor ölüyor sürekli. ama kan gelecek boğazından artık beni blamelemekten. ulan noluyor diyorum şaşıyorum. oyun sonu bakıyorum adamın talentlara haritayla ve karşı takımla alakasız. sonra adamın profile bakıyorum. 425 oyunun 105i win. rank 32. en çok da illidanla oynamış filan.
beynin önemini böyle anlarda anlıyorum.
kaldıki azmodan oynadığım en iyi hero heralde o kadar güvenirim kendime. belki rehgar ama yok yok azmodan daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

lili su oyundaki en kotu heal support su anda ne yazikki :( patch sonrasi reghar da inmis az dibe, su anda uther ile malfurion cok iyi gibi duruyor.

http://www.youtube.com/watch?v=4qq6Zg2Rm8U

sc2 deki maphacler engine ayni oldug icin burayada bulasmis, gayet net hile yapildigi replay sayesinde, gormedigi birde ustune kufur gibi invis hero icin ping atmasi, mazgalda saklanan adami hic tereddutsuz snipelamasi filan oeeeh

ya bu boku buraya getirmeseydiler bari, net hile eleman. umarım önü kesilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şu malfurionu oynayanların alnınakoyıyımya

30 dklık oyunda 10k altında hero damage nedir lan

kaelthasın level 16 spikeında verdantlı flamestrike 600 civarı + bomb vuruyor, lunar showerlı moonfire 1,5 saniye cdla 300 vuruyor ta ebesinin bir tarafından, bu kadar harika bir peel yok, ama ultiyi açıp gezerken wye basmaya tenezzül eden de yok anasını satıyım

moonfire towerları outrange ediyor, tranquility iki kule birden saldırırken outheal ediyor, tranquility açıkken abilityler kullanılabiliyor, moonfire spamla 0 mana regrowth atılabiliyor, yapınız yaptırınız

video somehow related:
http://www.youtube.com/watch?v=aSHvzZy1YZA
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha patch sonrasi illy oynamadim ben hic, randomlarla oynanicak karakter diil. Bide insanlarin beynini emio heralde, hatred filan illidana bagliolar tam. Macrolar gelsin yaas, her illidanli macta "dikkayt illidan burst karakter diildir, arkanda 3 healet bile olsa 4 kisinin ortadina chargelarsan geberirsin kimseyi alwmadan o yuzden bi boka yarayip gidi merc filan solola" die

Bide tyraelin trait icin allahu akbar istiyorum :(

Http://www.youtube.com/watch?v=y3kMFBmhZEA
Sosyal ağlarda paylaş

falstad op degilde iste her takima uyan hero degil, zaten bu oyunda top pickelrin cogu OP olduklarindan degil her takima uyabildiklerinden top pickler. hammer icin herkes shit tier diyor ama hamemra uygun yapilmis takim takim aglatiyor direk. falstad da oyle hani, iyi takimla is yaparda kotu takimla feed direk
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...