Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık PS3 ve Oyunları

reampage

Öne çıkan mesajlar

320gb Slim ama en küçük slim değil bir üstü, garanti yok 1 tane kol var temiz sessiz ve sorunsuz.

Oyunlar:

Final Fantasy XIII-2
Dragon's Crown
Ni No Kuni
Last of Us
Red Dead Redemption : GOTY
Metal Gear Solid 4
Dark Souls
Bayonetta

Hepsi çok temiz 800 lira.

Hevesimi aldım, ps 4 alırız artık
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

PS3'lerin ikinci elleri bile uçtu şuan, oyunlar desen zaten kafadan 250TL'lik oyun var orada gözü kapalı fiyatı.

800TL iyi fiyat ama 700TL'ye anında gider gibime geliyor. Gerçi FIFA vs. yok sdfsdfs yenisi vs. olsa anında giderdi.

Donanım habere koyucam üşenmesemde ordada uğraşasım yok milletle ya burda tanıdık biri alsa temiz versem rahatlıcam
Sosyal ağlarda paylaş

klişe "ilanı baltalamak gibi olmasın" ı da ekledikten sonra eyyorlamama geçiyorum ;

fiyat yüksek bence, daha 1 hafta önce 320 gb downgrade edilebilir slim + 13 tane oyun aldık biz arkadaşa, garantili, 2 ds3 kol, 700 lira ödedi, oyunların içinde gow full seri last of us gta 5 bf3 dark souls demon souls fln da vardı yani. 3 ilan falan baktık 3. sünü aldık direk öyle çok aramadıkta, true story. 1 hafta içinde garip bişiler olmadıysa olduysa bilemem tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle bir durum varsa , en dandik olan en eski o ps3lerden var , kırdırdım jailbreak falan , gayet tırt bir seviyede update'i şuan . Bunu şaka maka bi karton malbuşa bırakabilirmişim gibime geliyor anca.

800 tl'de oyunlara gibi duruyor zira alet 250 falan anca eder ps4 arifesinde.
Sosyal ağlarda paylaş

şu aralar yükseldi gta 5 ile sanırım fiyatlar yani takip ediorum biraz 400'den aşşa alet bulmak zor donanım haberde herkez kırılıyor mu diye soruyor. kırılan modeller daha çok satıyor herhalde.

Valla 1 oyunla alete 400 veren biri çıktı ama 600 e felan inicem bende en sonunda öle gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...