Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[HORDE] Flex Oyuncu Listesi

knoxville

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Elder charm nasıl kullanılıyor? Yani ben kro gibi gidip bossu kesiyorum loot verirse heyoo vermez ise ühü diyip sonraki bossa koşuyorum. Boss öncesi bi ayar falan mı yapmam lazım eğer boss item vermez ise elder kullan verdir veya diyelimki bi loot verdi begenmedim tekrar bi ritem alma hakkı vs vs nedir bi tam detaylı olarak "Looting LFR mechanics and elder charms for Dummies" şeklinde anlatabilir misiniz?

Bunları soruyorum cunku 2 haftadır LFR yapıyorum bir kere bire sormadı coin moin kullanayım mı diye?
12 tane Elder 350 tane lesser birde 3 tane mi ne warbinger coinin mi neyim varmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Lesser charm topluyorsun, bunu pet battlelardan , moblardan, (en kolay timeless isle dan) , daily lerden felan toplayabilirsin. 50 tane lesser charm a 3 warforged seal alabiliyorsun, bu quest haftalık. Yani anca 3 tane alabilirsin sonra Soo da boss kesince bir tane roll çıkıyor, kullanmak istiyormusun diye. Kullanırsan o boss dan düşen kendi loot spec ine uygun bir loot için şansını deniyorsun. Yanlız düşme şansı düşük yine, genelde altın çıkıyor. Hiç olmamasından daha iyidir tabi.

Lesser charm lar ile her raidde quest i yenilediler o sebeple Soo dan çıkan eşyalar için warforged alabiliyorsun.

En eski instancelar için bu şansı istersen isle of thunder a gidip oradan alacağın anahtar ile (rare bosslardan düşüyor haftada 1 tane), mağara içindeki npc'den Trove of thunderking solo instance ına giriyorsun. Zaman sınırı ile ilerleyip sandık açarak hem altın, hem elder charm toplayabilirsin, bu çok basit.

Throne of thunder yapıyorsan eğer orada da mogu rune of fate sana bonus roll veriyor, bunun için ise timeless isle da kazanacağın timeless coinlerle 1000 taneye 1 rune alabilmen mümkün. Mogu rune ve elder charm ın haftalık sınırı yok, warforged ise haftada 3 tane anca =p.

Elindeki charmlar raid e uygunsa direk ekran çıkıyor zaten, mesela warforged'um var demişsin, bunlar soo ve timeless isle daki celestials/ordos da işe yarıyor. Ben olsam haftalık 1 defa onlarda kullanırım, loot spec ini kendi portrenden ayarlamayı unutma, sonra celestial kesince bişi düşsün yada düşmesin rollamak istiyormusunuz diye soruyor. Şansa öldürdükten sonra normal drop alıp birde warforged dan kazanarak tek boss dan 2 loot alabilmek mümkün yani.

Celestiallar pvp eşyaları ve pve için kendi setinin pants/gloves düşürme şansı var, ordos ise çeşitli pve parçalarını düşürebiliyor, ordos un droplarının hepsi warforged (daha iyi ilvl eşyalar). Bu lootları LFR den alamazsınız bu yüzden her hafta ordos ve celestials dan istediklerinizi alana kadar rollamayı ihmal etmeyin , 3 sealınızın 2 sini buraya saklayın yani =P (ordos ve celestial da haftada 1 den fazla öldürüp daha fazla seal kullanamıyorsunuz bu arada, yani haftada 1 kere sadece).
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ordos a deniz tarafından uçarak gelip bir çakınca loot alıyormusunuz bilmiyorum bende cloak vardı deneyemedim =p. Deniz tarafında biraz açılın sonra mount a binip uçun yeterince yükseldiğinizde ordos un oraya hamle yapın, düşerkende glider açın (engineer değilseniz, celestial ın orada glider satan panda var), böyle ordos a ulaşıp vurun bakalım atıyormu sizi =)
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Valla ordos a deniz tarafından uçarak gelip bir çakınca loot alıyormusunuz bilmiyorum bende cloak vardı deneyemedim =p. Deniz tarafında biraz açılın sonra mount a binip uçun yeterince yükseldiğinizde ordos un oraya hamle yapın, düşerkende glider açın (engineer değilseniz, celestial ın orada glider satan panda var), böyle ordos a ulaşıp vurun bakalım atıyormu sizi =)

çakallıkla gireni atıyomuş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...