Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dürüm + Ayran

Somon

Öne çıkan mesajlar

Adami disarm edip elindeki kilici calip kacmak var lan uo da. Gm alchemisttim ben snn de bir ara rt diye bir gulde tek basima savas acmistim. Greater explotionlarla donla tauntlayip milleti 8 er 10 ar yatiriyordum milleti tuzaga cekip. At derisinin altina explotion gizlemeler falan. Invis yaptigin dragonu bam bir ortada birakmalar. Katana kalkan ve biraz bandaj ile saatlerce pvp yapmalar. Hele ki uo da parti olarak bir seyler yapmanin sistematik calisan bir grupla pvp nin keyfini bilmiyorum kac kisi yasamistir. Stamina bitirip tanklamalar arkadan okcuyla ufletmeler stunlocklar. Ayni kadro olsa maliyeye sirketi dondurma dilekcesini verir baslarim anasini satiyim
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Adami disarm edip elindeki kilici calip kacmak var lan uo da. Gm alchemisttim ben snn de bir ara rt diye bir gulde tek basima savas acmistim. Greater explotionlarla donla tauntlayip milleti 8 er 10 ar yatiriyordum milleti tuzaga cekip. At derisinin altina explotion gizlemeler falan. Invis yaptigin dragonu bam bir ortada birakmalar. Katana kalkan ve biraz bandaj ile saatlerce pvp yapmalar. Hele ki uo da parti olarak bir seyler yapmanin sistematik calisan bir grupla pvp nin keyfini bilmiyorum kac kisi yasamistir. Stamina bitirip tanklamalar arkadan okcuyla ufletmeler stunlocklar. Ayni kadro olsa maliyeye sirketi dondurma dilekcesini verir baslarim anasini satiyim

aha kafa dengim

aynı serverda niye oynamamışız biz
Sosyal ağlarda paylaş

Lan bi şöle derli toplu çanta yapamadım uoda.regin altından +lı katana çıkar para çantasının içinden reg çıkar falan.

Uoya yeni başladığımda skill nası kasılır item nerden çkar falan bilmeden en büyük zevkim minocta alchemistten explosion alıp madende adamları patlatmaktı.O bile nası keyifliydi be

Bide böle kekleme yöntemleri falan adamı konuşmaya zorlayıp o arada explosionı fırlatmak falan sdfs.Gel sana katana vercem diyip party bugıyla adam kesmeler falan.tey tey
Sosyal ağlarda paylaş

abi uo maceraları anlat anlat bitmez, bütün realmin anayski diyerek baktığı robela binekle gz dışına yaklaştığında 1238017230 kişinin attack vermesi falan sfsdsf barbie bebek gibi giydirip charları banka önünde takılır sonra bok gibi mage robela kavgaya giderdik sfsds. pvp olayı çok acayipti abi oyunda hele mage pvpleri bayıltıyordu adamı bi yandan mana doldurmaya çalış bir yandan adamın spelleri takip et bir yandan 123154 tane macroyla uğraş bandaj basmak pot içmek öff ölme eşşeğim ölme ne uğraşıyoduk manyak gibi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

UO'da pvp....Çok iyi değildim ama oynadığım birçok oyundan daha zevkliydi. Gerçi Olympus çok eğlenceliydi. Hala köşede kalmış birkaç kişinin anı yazıları var. Şimdi tekrar okudum, tam komedi :)

Kısa bir örnek:

Icq dan bi msg geldiini gördüm
o zamanlarda Fallen a dop falan dediimden beni genel paratoner ilan etmişti lol
msg yi açtım
Fallen dan gelmiş
.kill im geldi kaç yazıodu
nooluo derken
arka planda uo Siyah beyaz oldu
Eheuehu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...