Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GittiGidiyor, Bu nedir yea ?

Catze

Öne çıkan mesajlar

Bu elemandan bende Ultimate Edition şiparişi verdim. Satın aldıktan sonra baktım lan hemen mi yolluyor acaba diye ki orada bende fark ettim. Adama mesaj attım, herifin cevaplar zaten direkt şöyle sorulara;

2 Ekim
Tamam
ok
Olur

Bunlar abi cevap içerikleri asdfasd

Neyse bende yazdım dedim bilgi girmemişsiniz ilana, diğer satıcılarda olduğu gibi hemen yollayacaksınız sandım. Bilgi yoktu, hemen yollanacak sandım vs. vs. işte iptal edebilir misiniz. Tabii direkt iptal istemedim önceden de biraz yol yaptım.

Herif ertesi gün hemen iptal etti şiparişi, para da yattı. Serju ile PSN'den aldık afsdasdf

Aşırı kötü bir satıcı da attığı mesaj çok lel olmuş. Başka emrin derdim, Catze'de hatalı biraz ve bu konuşma metnini GG'ye göstererek negatif oyunu sildirebiliyor uğraşırsa da bayağı salak bir tip olduğundan yapamaz sanırım. İşin garibi çok fazla olumlu oyu vardı nasıl becermiş acaba

Gerçi ben baktığımda nötrü çoktu. Hep ücretsiz kargo diyip ücretli yolladığı içindi onlarda asdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

said:
baktım kargo gelmiyor mesaj attım satıcıya, çıkışı daha sonra 1 ekimde kargolarız diye cevap verdi, isterseniz normalini gönderelim dedi, haftasonu girdiği için araya neyse sıkıntı yok, normalini gönderseniz dahi anca salı gelir zaten kalsın, dedim.

net konuşmamışsın hatta satıcıya tolerans tanımışsın. GG bu tip durumlarda bold ile yazan yer yüzünden hep satıcının yanında oluyor.

Kesin konuşmak gerekiyor. Ben 3 mesajda iade aldım işte sorunsuz bir şekilde ki senin olay biraz elemana yaramış.

Zaten sayfasına baktım "kargo ücretsiz diyip, ücretli yolladı" şikayetçilerinden biri sonunda negatif basmış o gözüküyor. Seninki ya işlenmedi ya da sildirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PC MAC X Plane 10 PC X PLANE 10 FLIGHT SIMULATOR
Ürünün stoğunda 5 adet var demesine rağmen ürün satıcının elinde mevcut değildir vede ürünün satış sayfasında aynıgün kargo yazıyor. Satıcı hiç dürüst değildir.Güven ile ilgili olarak o kadar şey yazmasına rağmen kimseye tavsiye etmiyorum.

said:
gamersworld cevabı:ürün size yollandı , verdiğiniz adresde değildiniz, kargo bize geri geldi ve size bunu anlatmamıza rağmen bu kadar basitleştiniz

Ahaha şu da negatif işlemlerden biri, açık açık burada da yazmış AHAHAHA

"Basitleştiniz."
Sosyal ağlarda paylaş

ben sanalpazar'dan dükkan açtığımda 1 hafta sonra arayıp nasıl memnun musunuz demişlerdi. birşeyler satacaklarını vs. düşünmüştüm ama kolay gelsin, iyi satışlar tarzı bir şeyler diyip kapatmışlardı afsdasdfa

Gerçi GG'yi halen tercih etmemin tek sebebi de hem alıcı hemde satıcı olarak büyük bir kitleye hitap ediyor olması. Satarken de Sanal Pazar'a göre avantajlı bir şey ararken de avantajlı malesef...

Sanal Pazar gelişirse tokatlar ama GG'yi net, gerçi GG'nin sırtı yere gelmez Ebay desteğiyle de olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç cevap yazmadım, onlardan bugün bir mesaj daha geldi, roket haklı sanırım :D

gamersworld size bir mesaj gönderdi:

Ürünlerine git Profiline git
Konu: BİLGİLENDİRME Tarih: 04/10/2013 12:33:28

merhaba

attıgımız mesaja cvp yazarmısınız , konu önemlidir , lütfen cvp yazın
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Catze said:

şimdi hemen oyunu yeniden satın alıp, ilk oyun için verdiğiniz olumsuz puanıda hemen değiştiriyorsunuz

Dahi anlamına gelen de'yi ayırmaktan aciz bi satıcıyla çalışamam üzgünüm de.

Cümlenin sonundaki "de" bağlaç değil ki neden ayrı yazdın?
Saçmalık...
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

hiç cevap yazmadım, onlardan bugün bir mesaj daha geldi, roket haklı sanırım :D

gamersworld size bir mesaj gönderdi:

Ürünlerine git Profiline git
Konu: BİLGİLENDİRME Tarih: 04/10/2013 12:33:28

merhaba

attıgımız mesaja cvp yazarmısınız , konu önemlidir , lütfen cvp yazın

Reputation'a dayalı çalıştıkları için normal bir durum, regl'lik olay yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...