Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

arena'nın tam mantığını anlıyamadım. Madem kendi deckimizi sokamıyoruz neden para verip arena'ya giriyoruz. Bütün kartlar açık ise o zaman kendi deckimizi neden uğraşıp oluşturuyoruz.

Başka bir yerde biri şey dedi, işi knowledge'a dökmek, direk google'a paladin deck yazıp onun aynısını deck yapmak değil random olarak deck oluşturabilmeyi bilmek vs. falan filan. O zaman bende diyorum neden kart kasıyoruz, arenada zaten hepsi açık.

Neyse, işin rekabet kısmını biri açıklayabilir mi ? Blizzard gene hangi çakallıklar peşinde...
Sosyal ağlarda paylaş

legendary çıkmıyo diye ağlıyordum, sonra gidip çıka çıka Cho çıkar tabi anasını satiim :D

ace'e black knight çıksın (ondan önce de 6 legendary çıksın!) bize anca Deathwing ve Cho :(

Hannibal44 said:

amma zor lig atlıyor 80 windeyim şu an ortalama olarakta 4 maçta 1 kere kaybediyorum 2 star golddayım hala.

4'te 3 kazanmıyorsundur, zannetmiyorum. tutuyor musun excel falan yoksa kafandan mı uydurdun. kart oyunlarında %75 şaka gibi bir yüzdedir çünkü. olacak iş değildir falan.
bi de üst seviyelerle oynadığında hep kaybediyorsundur muhtemelen, alt seviyeyle oynarken hep kazanıyorsundur, ondan yükselmiyordur rank'in muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

NNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

toplam 6 turn'de 5 kere shadow word of pain attı priest'in biri bana az önce !!!!!!!!!!!!!

NNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!

turn 9'a kadar üstüne 2 tane de shadow word of death

afedersiniz de sokarlar böyle RNG'ye

Edit2: sonraki rakibim de Ysera-Onyxia açtı!! Alıyordum ama lag'e girdi oyun ve worgen'ımın windfury'sini kullanamadım, bir de weapon ile atak yapamadım, o yüzden gitti. çok kızgınım çok
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

legendary çıkmıyo diye ağlıyordum, sonra gidip çıka çıka Cho çıkar tabi anasını satiim :D

ace'e black knight çıksın (ondan önce de 6 legendary çıksın!) bize anca Deathwing ve Cho :(

Hannibal44 said:

amma zor lig atlıyor 80 windeyim şu an ortalama olarakta 4 maçta 1 kere kaybediyorum 2 star golddayım hala.

4'te 3 kazanmıyorsundur, zannetmiyorum. tutuyor musun excel falan yoksa kafandan mı uydurdun. kart oyunlarında %75 şaka gibi bir yüzdedir çünkü. olacak iş değildir falan.
bi de üst seviyelerle oynadığında hep kaybediyorsundur muhtemelen, alt seviyeyle oynarken hep kazanıyorsundur, ondan yükselmiyordur rank'in muhtemelen.

Hunterla çok sağlam bir deck yaptım emin ol o şekilde.Kimseye yalan borcum yok. 7-8 win streak yaptım kaç kere. Yavaşta olsa teker teker çıkartıyor gene de geç başladım biraz oyuna ondan olabilir. 5 gün oldu daha çok maç atamadım. Deck'imde şu şekilde tamamen kendim oluşturdum.
Çok rare kartımda yok zaten legendary hiç yok. O yüzden basic kartlarla ancak bu kadar.

http://img194.imageshack.us/img194/4791/eduf.png
Sosyal ağlarda paylaş

Priest OP falan deniyor ama bence asıl OP olan Hunter unleash the hounds deck.

Geçen 11/12 falan yaptım evde bir yandan maç izlerken... Oynaması da bi o kadar kolay. Keyif almıyorum oynarken, sırf gold farmlamak için yaptım decki. %80 den fazla kazanma oranı var.

Not: Two star master rank, sanırsam rating rakipleri de zorlaştırıyor o nedenle yazdım :P
Sosyal ağlarda paylaş

biriniz dersiniz %75 biriniz dersiniz %80'den fazla :D

excel'de tek tek her class karşısında kaç galibiyet kaç mağlubiyet tutun bir bakalım, gerçekten dediğiniz rakamlara ulaşılıyor mu =)

yalan söylüyorsunuz demiyorum ama muhtemelen istatistik tutmayıp kafadan "ooo çok kazanıyorum, yaklaşık her 4 maçın 3'ünü alıyorumdur" diye düşünüp sonra buraya gelip harbici istatistik gibi yazdığınızı düşünüyorum :D

ha belki 10 maçta 8 galibiyet alabilirsiniz elbette ama 200 maçta 160 galibiyet olmayacağına kalıbımı basarım. hele rank master seviyesi iken.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben dediğim gibi 23 galibiyette One Star Diamond a çıktım ama pek oynamıyorum, çoğu seri galibiyetti zaten, iki kere hunter a yenildim üstüste (abv Unleash the Hounds), Priest leri çok pis doğruyorum, Ogre Magi (4 atak), Gadgetzan Auctioneer (4 atak), Azure Drake (4 atak) beyle beyle bakıyor kalıyor bunlara, Mind Control ü bunlara harcatıyorum, iniveriyorum Malygos u, sorun çözülüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

biriniz dersiniz %75 biriniz dersiniz %80'den fazla :D

excel'de tek tek her class karşısında kaç galibiyet kaç mağlubiyet tutun bir bakalım, gerçekten dediğiniz rakamlara ulaşılıyor mu =)

yalan söylüyorsunuz demiyorum ama muhtemelen istatistik tutmayıp kafadan "ooo çok kazanıyorum, yaklaşık her 4 maçın 3'ünü alıyorumdur" diye düşünüp sonra buraya gelip harbici istatistik gibi yazdığınızı düşünüyorum :D

ha belki 10 maçta 8 galibiyet alabilirsiniz elbette ama 200 maçta 160 galibiyet olmayacağına kalıbımı basarım. hele rank master seviyesi iken.

Şöyle diyeyim, bir ara yeni başladığımda tutuyordum simple deck varken, 11/6 gibiydi oran.

Şimidiyse gözüm kapalı oynuyorum gibi, son tur 11/12. Gold farmladığım için yine oynarım muhtemelen, 270 gold var o bitsin istatistikleri postlarım :)

Unleash the hounds deckin güzel olayı, tracking ve buzzard sayesinde decki direk elinde topluyor olman. Decki eve gidince paste edeyim isteyen olursa.
Sosyal ağlarda paylaş

böyle oyunu silkerim abi ben bna 6lı 7 lı kart gelıyor degıstırym 5li kartlar adam 3 turnde dızıyor minionları. ebesinin amcasından kart cıkartıyor 1li falan. istediğin decki yap oyun istemesse sittin sene gelmiyor kartlar.. sinir sahibi yapıyor sadece oyun başka birşey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...