Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

ulan.... çok relax, kafa rahat deck bu unleash decki. ama bazen kafayı çizdirtiyor...

2 buzzard, 2 tracking, 2 unleash'ten 1 tanesi gelse 1 tanesi, löbörs diye kazanıcam. yok, 15 kart kalmış deck'te, hala gelmedi, elime aldım. delirmelik...

arada bi kaybedin ama, durup durup tek turnde oyun bitirmeyin azcık.
Sosyal ağlarda paylaş

Hehehehe:D

4 taunt, 2-3 tane de heal olmanı sağlayacak kart koyuyosun deckine o hunter o anda gg oluyo.

Seperate said:

Aceace said:

fak totems.

O taunt yok muuu. Lan oyunu kaybettirdi bana. Üst üste 3 defa çıkarmı bi totem ya...

Hadi tamam. oyun sonunda diğer 3lü boardta diye çıkıp çıkıp duruyo. Lan bunun bide öncesi var allahsız.

total 4 random totem çıkıyor ,3ü zaten yerdeyken 4. taunt %100

Ya öncesi de var. Öncesinde de şaaptıımın taunt totemi çıkıp çıkıp durdu. Hayattan bezdirdi beni. O koyduğum en son haliydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

http://www.hearthhead.com/deck=360/three-star-master-soul-bane-burst

şu lock deck çok çok iyi.
Malygos olmadığından 1-1 uygulayamıyorum ama Jaraxux tam evil ya.

Rakip 1 HP'ye getirip well played spamladığında Jaraxus'u çıkarıp sorry demek gibisi yok.

korkunc pahali bir deck.
4 epic, 3 legendary direk lol.
Malygos disindakileri tamamladiysan helal olsun valla :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya her yerde warrior depends on charge cards falan yazıyor ama rogue ile yaptım bi deck full weapon ve charge kartlarından patır patır maç kazanıyorum aynısını warrirora uyarladım olmadı

Give a minion charge kartları, charge decki aşırı baltalıyor. Bu kartlar ya 0 olmalı yada kendilerininde charge abilitysi olmalı sanki?
Sosyal ağlarda paylaş

give charge 0 bu arada yukarıda yanlış anlatmışım derdimi, charge veren kart ta dmg verebilse keşke falan diyordum aslında.

casual oynayan deck kasamayan dailyleri her zaman yapamayan biri olarak şöyle bir el yaptım kendime ne diyorsunuz?

fury warrior gibi daha 1/1 den başlıyorum heroya vurmaya
ama oyun 8. el'i falan geçince zor oluyor

priest dışındakiler pek 8. ele kadar dayanamıyor zaten hayvan gibi taunt kartları yoksa elinde.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...