Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

O KADAR O KADAR O KADAR kötü geldi ki arena seçimleri. deckimde 2 alarmobot vardı... ona rağmen 4 win nasıl aldım bilmiyorum

bunu dedim ve yeni draft'ımda paladin ile ne 1 weapon, ne aldor, ne consecration, ne argent protector, hiçbiri gelmedi. son 1 haftadır falan ilk 0-3'üme gidiyorum galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

lan deck demeyin şunlara :D deck oynadığınız şey, o açtıklarınız booster veya pack
ilk kart oyunum cok uzagım kelimelere yanlıs terminoloji dogal.

bi de oyunda kartları attıgımız yere nediyoruz ground mu diyoruz nedir. map control demek istiyorum. ground kontrol mu demek lazım ne demek lazım o yere attıgın kartları iyi kontrol etmeye?
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

sabonis said:

lan deck demeyin şunlara :D deck oynadığınız şey, o açtıklarınız booster veya pack

bi de oyunda kartları attıgımız yere nediyoruz ground mu diyoruz nedir. map control demek istiyorum. ground kontrol mu demek lazım ne demek lazım o yere attıgın kartları iyi kontrol etmeye?

sahil güvenlik
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

sabonis said:

kartlari attigin yer board
iyi control etmek te board control
Sosyal ağlarda paylaş

BioHazarD said:

madcow said:

sabonis said:

kartlari attigin yer board
iyi control etmek te board control

oh eyv.
Sosyal ağlarda paylaş

betrayal çok çok güzel kart bu arada. aklınızda olsun rogue'a karşı oynarken ortaya büyük minion, sağına soluna ufak minion koymayın :D
hunter'a karşı da aynı şekilde..

madcow said:

sabonis said:

işte öğretiyoruz biz de :)

board veya masa diyebilirsin. board control diye geçer.

kartları kontrol etmeye board control denmiyor. board kimin kontrolünde ise, kimin daha güçlü minionları varsa board'da, o board'un kontrolünü ele geçirmiştir. rakip bir şey yapsa da, senin cevabın vardır zaten, buna board control deniyor. tabii 1 kart ile her şey değişebiliyor, o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

betrayal çok çok güzel kart bu arada. aklınızda olsun rogue'a karşı oynarken ortaya büyük minion, sağına soluna ufak minion koymayın :D

Hunterda yerde 2 minion varken tam ortalarına Faery dragon koyun ağlasın hipneler.

Müstehak size!
Sosyal ağlarda paylaş

offfffffffffffff tarihin en kötü pack'ini açtım.

bende zaten 2 druid of the claw vardı, 2 tane druid of the claw çıktı, rare olarak alarmobot çıktı, diğer 2 common da mogushan ve argent squire

bu kadar çöp bir pack açmamıştım. rezalet..... bütün oynama şevkim kaçtı.

Aceace said:

sabonis said:

Hunterda yerde 2 minion varken tam ortalarına Faery dragon koyun ağlasın hipneler.

Müstehak size!

aynen. ama tabii bi tarafına atıyor, dragon da ölüyor. üçüncüyü kurtarmış oluyorsun sadece. yine de güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Dün bi shamanın core hound mu yüksek damagelı bi mobuna poly attım, ama böyle ölmek üzereyim son çırpınışlarım.

Koyunun bi sağına bi soluna flametounge totem açtı, üstüne bide bloodlust patlattı, 8/1 lik koyunla kesti beni =(

off bu çok fena :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...