Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

15/11 ve chargeı olan bir minionı kopyalayıp oyunu bitirmek paha biçilemez ya. Ölüyorum gülmekten. Ahahuahahauhahh.

4/9 Grommash Hellscream'e inner rage+Rampage bastı. 30hp+2 armordan weaponı ile de vurarak beni 15 hp'ye getirdi. Facelessla kopyalayıp, aynen iade ettim. Kendisinin tam 15 canı vardı. Ahuahahuauauhau. Ölüyorum gülmekten.

Ahuauhahu. Abi replay istiyorum. Acil istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

demin ilk 8 kartımdan 7 tanesi, 30luk destemdeki bütün 5+ manalık kartlarımdı. oyuna başlayana kadar salak bir kaplan dövdü.

hayır fazla mı yani 2 tane 7, 3 tane 6, 2 tane 5 30 luk deste için? ben mi aşırı cenabetim anlamadım ki arkadaş.

rakamlarda hiç abartı yoksa, olacak iş değil öle söliim :D

milyonda 1 ihtimal falan şu yani :D

dalga geçmiyorum bu arada, matematiğim yanlış diilse 2 milyonda 1 ihtimal yani hatta :D

hele ilk çekilişte eline geldiyse ve geri yolladıysan bir daha geldiyse falan, 500 milyonda 1'i falan bulur asdfdasfdasfasdf
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

barbu said:

demin ilk 8 kartımdan 7 tanesi, 30luk destemdeki bütün 5+ manalık kartlarımdı. oyuna başlayana kadar salak bir kaplan dövdü.

hayır fazla mı yani 2 tane 7, 3 tane 6, 2 tane 5 30 luk deste için? ben mi aşırı cenabetim anlamadım ki arkadaş.

rakamlarda hiç abartı yoksa, olacak iş değil öle söliim :D

milyonda 1 ihtimal falan şu yani :D

dalga geçmiyorum bu arada, matematiğim yanlış diilse 2 milyonda 1 ihtimal yani hatta :D

hele ilk çekilişte eline geldiyse ve geri yolladıysan bir daha geldiyse falan, 500 milyonda 1'i falan bulur asdfdasfdasfasdf

valla hiç yok abartı, en fazla rakamların yeri filan karışmıştır. ilk düşük manalı kartım ya 5 ya 6. manamda geldi şaka gibi.(ilk 3 manalık vardı bir tane o hariç). bir tane 3 manalık vardı elimde işte. ondan sonra 5 manadan başlıyordu. ve ilk çekilişte elimde kart vardı. tam hatırlamıyorum ama hepsini yollamadım sanırım kart çekerim, az manalı gelir. bunlar da bulunsun elimde demiştim. 1 kartı yollamıştım sanırım sadece. sonradan geri geldi zaten o da. düşük manalı kart da çekemedim zaten, ya 5 ya 6. manaya kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

chat olsa keske oyunda ya priest oynayanlara sovmek istiyorum. 3 asagi 3 yukari kartlarini bekletip ez win alma pesinde hepsi. Tam protoss harbiden

Dun warlock la sirf murlock+korsanla dovdum bir tanesini boyle 3 dmg 2 dmg tokatlaya tokatlaya nasil haz aldim anlatamam
Sosyal ağlarda paylaş

Seperate said:

Herşey iyi hoş da deck yapmayı nasıl öğrenicez ya ,kendi kartlarımızın arasından seçmek neyse de arenada deck yapmayı öğrenmek lazım

İyi hoşta arena için deck yapmak constructedtan çooook daha kolay. Dikkat etmen gereken bazı şeyler var.

1.si arenada sinerji aramayacaksın. Yani murlockları alayım. Ya da ne biliyim, windfuryleri alayım +3 damage vereyim uff demek yok. Kendi başına iken de güçlü olan minionları seçmelisin. Örnek vereyim. Venture Mercenary constructedta insanların daha az seçtikleri bir minion. Çünkü rakibin deckinde removal olması ya da 7/6'lık minion'ı bir şekilde ekarte etmeleri durumu sık görülür. (Bkz aldor.) Ancak bu tarz durumlar arenada az rastlandığı için Venture arenada son derece güçlü bir kart.

Hani örnek vermem gerekirse; Harvest golem, Mercenary, Spellbreaker, Yeti, Dark Iron Dwarf, Taz'dingo, Boulderfist ogre gibi kartlar arenada aşırı güçlüler.

2. Deckinin mana curveünü elinden geldiğince manktıklı hale getireceksin. Tabii ki her zaman ideal bir deck kurulmuyo ama en azından ilk 3 turn (2-3-4 mana) rahatlıkla oynayabileceğin yeter miktarda kart olmalı.

3. Arenada Weapon-Removal çok değerli. Herkes deckine yeterli removal yerleştiremiyor. Bu nedenle 2 tarafında board control yapamadığını çok gördüm.

Mesela constructed'ta Bloodlust shamanlar için olmazsa olmaz bir spell değil. Çünkü nerdeyse bütün oyuncular board'ta 2'den fazla minion olmasının önüne geçmeye çalışıyolar. Ama arenada bloodlust akıyor akıyor :D

Heh aha şimdi Team Liquid'te gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...