Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

oyunu ilk zamanından beri takip eden, her bi beta çekilişine başvuran filan insanlar var burada. onlar mesela daha alakalılar "aaa mailime key gelmiş. bir bakayım" diyen insanlardan. bu insanlar direk blizzden beta kazanmışlar.

şans meselesi. zaten şansa laf ediyorum adamlara değil.

anlaması zor değildi bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya kotikin oyunu hep bunlar

isteyene meraklısına key verseler bunlar aralarında uslu uslu oynar ortalıkta SİLKELERİM AMA KEY LAZIM diye dolaşmaz, mailine key gelen dummyler de aa lan herkes bunun keyini arıyodu pek anlamam ama oynıyım bare demezdi.

inanılmaz bi hype oldu bu şekilde. buna ek olarak key alamayan ragekidler zaten %10000 oyun çıktığında para dökecekleri için oyunun aslında hiç ulaşma ihtimali olmayan kitleye ulaşmış olması da ayrı bir win.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

oyunu ilk zamanından beri takip eden, her bi beta çekilişine başvuran filan insanlar var burada. onlar mesela daha alakalılar "aaa mailime key gelmiş. bir bakayım" diyen insanlardan. bu insanlar direk blizzden beta kazanmışlar.

şans meselesi. zaten şansa laf ediyorum adamlara değil.

anlaması zor değildi bunu.

boşver abi o kadar bişey yok. bende aradım aradım sonunda buldum 2-3 saat oynadım bu ne len deyip bıraktım. pek bir atraksiyon yok...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...