Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Rahat olun satmasını bilirsen her türlü satılır beta key. Mezarcılar istediği kadar 30-40 TL versin. 100 TL ye rahat gidiyor şuanda. Hatta uğraşsan Ebay falan falzasını alırsın.

İlk mesajlar ya usta open beta gelecek bırak 30-40 a diye başlıyor. Sonra sonuç alamayınca ya usta hadi mezarcılık olmasın 50 tl diye devam ediyor. 80-100 e sattım diyince sus pus oluyorlar.

İnşallah herkese key gelir de kedinin ulaşamadığı ciğer mundar muhabbeti yapmazlar burada.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne alakası var. Burada kimse samimi değil.

Yok key satılır mı. Open beta gelecek hayatta key almam diyen bir ton adam key satılığa koyunca 30 tl den başlıyorlar mezarcılığa. Milyon tane mesaj geliyor.

Bari birşey savunuyorsun arkasında dur. Burada ahkam kesip key satana laf edip sonra 30-50 tl ye alacam diye saltolu taklalar atmasınlar mesaj yolu ile. Komik oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ya key muhabbetini birakin oyuna bakın biraz heh baya yeniyim bu mtg isinde. arenaya girim dedim bi gelen kartlardan bi deck yaptım bakarmısınız neyi yanlis almisim fazla almisim etc. ilk elde karsima gelen mage 6. turnda yedi beni bu deck ile

yukarıda görünmeyen 1 execute ve 1 whirlwind var
http://i.imgur.com/GfhGkDs.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

jowu said:

noob sorusu: ya ilk kez insanlarla oynamaya başladım practiceten sonra da bi mage geldi, yok fireball'ı 7 vurur o arcane spell'i normalde 3 kere 1 vururken 5 kere vurur. spelleri nasıl güçlendirmiş ki ya

Spellpower veren minionlar var. Onlarla oyle fazla vurabiliyor. Bu prieste de denge lazim, bu nedir arkadas, mind control bir yandan, heal atinca kart cekmesi bir yandan. Priest ile oyun kazanma oranim cok artti.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun feci sarıyo ya dün 6 saat aralıksız oynadım

simdilik warrior ve mage'i level 10 yaptım onlarla oynuyorum, özellikle warrior cok eglenceli geldi

warrior, mage, priest fazla iyi, hunter fena degil warlock ve shaman biraz zayıf gibi geldi bana ama tabi ilk izlenim bu henüz

ha bide illidan stormrage açtım görevden cıkan paketten hehu, gerci 5 canı var hemen iniyo henüz bi verim alamadım kendisinden.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...