Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Faeria - TCG

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Bu imba olmus ama:

If you still have doubts about the game's quality, here is something you can do: pledge $15, receive the beta key within 24h, play, then, if you don't enjoy the game, cancel your pledge. That way you can try the game and make your opinion and get refunded.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Bu imba olmus ama:

If you still have doubts about the game's quality, here is something you can do: pledge $15, receive the beta key within 24h, play, then, if you don't enjoy the game, cancel your pledge. That way you can try the game and make your opinion and get refunded.

imba mı, vereyim ben hesabı oynayın beğenmezseniz almayın hah
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun iyi güzel hoş da, 4 oyunumun hepsi +40 dakika sürdü. Ve de RNG olayı neredeyse 0, yani başlarda biraz önde olan büyük ihtimal alıyor oyunu. Bana göre kötü bir şey bu, bazılarına göre de iyi olabilir saygı duyarım. Ama oyunun p2p olmaması, booster olayının çok kolay şekilde halledilmesi, kartların ve ırkların çeşitliği gerçekten bu derece yeni bir oyun için muazzam.

Uzun lafın kısası, browser tabanlı bir TCG ne kadar iyi olabilir diye sorsalardı herhalde bu kadarını tahmin etmezdim.

Edit: Tactical Card Game, Trading değil :)

Edit #2: Kickstarter açılmış, yumulun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
O beni de rahatsiz etti, geriden kurtarmak coook zor gibi. Gerci daha 4-5 oyun attim, bir ay takilayim bir, olmazsa geri alirim pledge'yi.

Ama guzel yani, izledigim ust seviye oyunlar bu kadar kotu gecmiyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

paticik işte :D. Kendi kendine ölsün kapatalım diye düşünüyorlar herhalde. Aklıma daha mantıklı bir gerekçe gelmedi.
Milletde sıkıldı karman çorman forumdan. Hns ler bile mmo bölümüne açılıyor, stratejiler pc oyunu adı altında. Kart oyunları da aynı şekilde. Ama diğer taraftan ko vb. ölü oyunlar kendi bölümüne sahip.

daoc son mesaj = 15 nisan :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Gece de epey oynadim. Taktik kismina oynadikca alisiyorum ama Scrolls hala daha iyi geliyor bana. O daha bir kart oyunu gibi, bu digital board game olmus bence, hatta digital board game ideasi direk.

Yani ben board game'e daha cok benzettim. Scroll, MtG ve Faeria tamamen farkli oyunlar olarak yerlerini guzelce korurlar makinemde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...