Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Faeria - TCG

GERGE

Öne çıkan mesajlar

http://forum.paticik.com/read.php?2,7153270,page=1

Şu başlık açılalı 1 ayı geçmiş. Bir sonuca varılmadı mı? Diğer oyunların yüzünden kart oyunları aşağıda kalabiliyor. Faeria'dan yeni haberim oldu bu sayede.

Betaya kayıt oldum ancak bu saatten sonra göndereceklerini sanmıyorum. Kickstarter açılınca alırım artık. Renk paleti çok hoşuma gitti. Hearthstone'u beklerken telefonda Shadow Era'ya merak salmıştım, bunu aldıktan sonra da Hearthstone gelirse vakit harcanacak bayağı kart oyunu oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Stratejik derinlik var, çok kart da var sanki ama scroll gibi işte, tam tcg değil, positioning de giriyor işin içine artı kaynak yönetimi daha bir rts gibi, kendi land lerini kuruyorsun. Oyunlar çok uzun olabilir, hs den sonra insan eğlenceli ve hızlı oyun arıyor.

bu aynen
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Scrolls genelde 20-30 dakika. Coooooooooook ender oyle uzun oluyor.

Hearthstone cok kolay ve sans faktorunun asiri onemli oldugu bir oyun. O nedenle o kadar guzel degil. Ancak Scrolls'dan ve umarim ki bu Faeria'dan yorulunca girerim diyordum ama MtG varken bir de oynayacagimi sanmiyorum hic.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Betaya kayıt oldum ancak bu saatten sonra göndereceklerini sanmıyorum.

Demiştim en son. Twitch'te canlı yayın izliyordum. Yayın sahibi ile Hearthstone hakkında konuşurken key hediye etti bir tane. 3 Farklı pack açıp 1 el attım, 20 dakika sürdü yaklaşık olarak. Çok keyif aldım açıkçası. Gerçekten derin bir oyun. GERGE'nin yazılarını okuyordum ancak Scrolls alıp almama konusunda kararsızdım. Faeria uzun bir süre beni götürecek gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Gluskap said:

said:
Betaya kayıt oldum ancak bu saatten sonra göndereceklerini sanmıyorum.

Demiştim en son. Twitch'te canlı yayın izliyordum. Yayın sahibi ile Hearthstone hakkında konuşurken key hediye etti bir tane. 3 Farklı pack açıp 1 el attım, 20 dakika sürdü yaklaşık olarak. Çok keyif aldım açıkçası. Gerçekten derin bir oyun. GERGE'nin yazılarını okuyordum ancak Scrolls alıp almama konusunda kararsızdım. Faeria uzun bir süre beni götürecek gibi.

Durumumuz tamamen aynıymış. Ben de Hearthstone key bulana kadar Faeria takılcam gibi. Yani 1 aya illa ki gelir. Gelir di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
1. A simple game on top of deep gameplay: Making a game that we would get bored of? Never. Our initial goal is to make a game so deep we would want to play it forever.

2. Competitive play: We know what separates a casual game from a robust gameplay made to endure the most demanding gamers. Faëria involves so many tactical decisions that luck barely factors into the game.

3. A one-time purchase TCG: No microtransactions, no free-2-play. The only way to grow your collection of cards is to play.

Scrolls ve Faeria cok iyi yahu, birdenbire boyle iki oyun. Ilginc yani.

http://www.kickstarter.com/projects/1464350149/321606173?token=211781f6

We will not sell cards through micropayments simply because we would not feel right doing so. We want everyone to be treated equally. Faëria is a one-time purchase TCG, Pay2Win is for scrubs. Microtransactions in Faëria will be restricted to comestic features like avatars, more detailed account plaques, alternate creature tokens, etc.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...