Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nosgoth (Legacy of Kain)

Norak

Öne çıkan mesajlar

L4D gibi kasılamıyor işte taktik. Kontrolleri öyle bir ayarlamışlar ki, o kadar hakim olunamayacak gibi geldi bana bir günlük oyun sonrasında. Belki zamanla mekaniklere alışınca olabilir tabi.

Hunter'daki pounce mekaniği ile burdaki çok farklı ve kurtarması çok kolay. Gargoyle baya keyifli göründü gözüme.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bıde ıtemlar onemlı.
mesela alchemist muhteşem hele o flagshiplerde

heal atan boku bile var

o shotgunlı ablada süper, ya hatta scout bile iyi ama insanlar nedense scoutlara yapışıyorlar. Abicim git öteye ben pustum buraya gelene çakıcam yani açık etme beni

graple hook falan alıcam merak edıom

@holy
2 numara pounce u alırsan eğer, target bazlı olmadığından kacabılecegı yere atlayabiliosun.

Sentinel güzel, ama kolay ölüyor. kanat çırpma olayı başarılı baya.

en fenası deceiver ya, çok fenalar. Bi onlara yetemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

human takım olarak iyi oynarsa her türlü eziyor. oyuncular ortalama üzeriyse ve avoidable şeyleri avoid edebiliyorlarsa vampireler birini öldürmeye çalışırken telef oluyorlar. 4 tane human arasına öyle girip çıkmak pek mümkün değil. humanlar vurursa patlatıyor direkt ki başkalarını kovalayan targetları vurmak çok kolay.

ancak işte vampir birine atlayacak, diğeri chargela knockback edecek, diğeri birini kapıp kaçacak falan. human team play böyle sıçıyor. ben 20k dmg i geçiyorum bazen human alchemist oynarken. çok fazla utility + dmg var. yeter ki sana focus çekerken diğerleri uyumasın.
Sosyal ağlarda paylaş

abi haha senin gibi düşünenlerden kaybediliyor ya oyun. scout alayım ben karşı tepede durayım, geleni vurayım diye bir konsept yok. bir kere her türlü görünüyorsun zaten, saklandım gibi bir konsept yok vampirden. ikicisi senin 1v1'de neredeyse hiç şansın yok, vampir baya beceriksiz olması falan gerekiyor. zaten snipe ederken kendini öküz gibi expose ediyorsun, ateş ettiğinde projectile'ın nereden çıktığı görünüyor. 1 oka bakar nerede olduğunu anlamaları. stick together team is a must. zaten snipe için uzakta olmana gerek yok, melee range'den 600 600 vuruyor scout. ayrıca turret inanılmaz iyi. gamechanger niteliği var vampirler melee'e girdiklerinde. bütün kaosu çözüyor 2 sn'de hehe. alchemist vial + turret + scout barrage mıdır nedir, hiçbir şey canlı kalmıyor 3 sn içinde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...