Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: Rome 2 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

pronoit said:

politika ve iç savaşı düzeltiyorlar ve orada hiç değişiklik yok diyorsunasdsakldh

nerde iç savaş nerde politika attığn link'de yazan. emperor edition'da şu ana kadar yamalarla yapın herşey gelecek ayrıca free olarak sunulan dlc'ler toplanacak.

bunların hariicnde augustus blabal campaign pack gelecek, hannibal at the gates ve caesar in gaul gibi.

başka birşey yok.

ya zaten rome 2 olan herkes emperor'e dönecek.
Sosyal ağlarda paylaş

bide değişik birşey farkettim düşmanların favori şehri gibi bir olay var sanırım, bunu alınca pasifleşiyor gibi adamlar.

mesela yanımdaki adamın 8+ şehri var ama bir şehrini aldığımıdan beridir saldırmadı hiç, ajan bile gelmiyor. hala da savaştayız, 50 turn olmuştur heralde.

aynı şey 2 şehri olan başka bir ülkenin 1 şehrini aldım o günden beridir tek mevcut şehre çekilip 2 ordu yaptı yerinden bile kımıldamadı aynı gene onlarca turn oldu.

bu şehirleri ben almadan dan dun saldırıp duruyordu bunlar sürekli.
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim gördüğüm ai full orduların yarısı falan levy oluyor dlcde, tüm düşmanlar barbar ondanda olabilir, vanillada da öyleydi hep barbar takımı, en kolay yenilenler onlardı.

genede vanilla oyunun ilk halinden kat kat iyi, bide şu 8 tane falan general yapıp içine 2 birlik koyma huyundan vazgeçseler iyi olcak.
Sosyal ağlarda paylaş

son suev oyunda ise 3 şehirden 2 sine demir ve bronz atolyesi yepmıştı ai, tabi barbarlarda pek bir işe yaramıyor anca garnizona asker...

celtler tırt takılıyorlar, zaten son seviye iki adamı -atlı ve oaths- hariç düzgün adamları da yok, anca 8 sling, 12 spear...

gerçi son sürüm değil ama boş alanı görünce 7-8 oath. la falan gezen adamlarda var ama binaları çok saçma parasız kalıyorla galiba genelde
Sosyal ağlarda paylaş

sonunda reseachler falan bittide defansiften çıktım, açılışı yaptım haritanın kalanı için, çok komik ve kısa bi savaş oldu sdfsd

replayi:

http://www.4shared.com/file/-ObjXbBrba/uhnuh.html

X:UsersyournameAppDataRoamingThe Creative AssemblyRome2replays

altına kopyalanacak, 2 kere de izledim düzgün kaydediyor artık replayleri oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...