Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spotify Türkiye'de

roket adam

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Yillarca buradaki insanlar USA versiyonu kullandi VPN ile, TR'de bir arkadasa aldirirsin sen de hesabi. TR kredi karti ister ama.

Skin Tunes daha iyi bence bir de. Album kapagini gostermesi ve fareyi uzerine getirince seeking seyini cikarmasi:

http://cl.ly/image/071B0w213Y2q/Screen%20Shot%202013-09-24%20at%2022.30.33.png

Beles olan sadece play/pause dugmesi koymuyor mu?

Sadece play pause ya bendeki, skintunes guzelmis ama alicam biara bakicam su sistemi bastan kurma mevzum bi bitsinde.

Buarada trde kredi kartim var, 6 aylik alicam direk galiba :P Super lan ehueh
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Benim tavsiyem benim yaptığımı yapıp tüm servisleri bir ay denemeniz. Hemen buna atlamayın, Deezer da açık Türkiye'de, yakında başkaları da gelir.

10TL'ye çok demek ayıp bu arada. İstediğin kadar şarkı dinliyorsun, telefonuna ve bilgisayarına indiriyorsun, açık ara en iyi internet radyosuna erişiyorsun. Yani bu 10TL de müzik şirketlerine gidiyor.

Şarkı indirmem, akıllı telefon programını istemem, 320 de gereksiz dersen bilgisayarda şarkı arası reklamlarla bedava kullanabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Dolara çevirince Spotify'ın ve Deezer'ın servis sunduğu tüm ülkelerde farklı fiyat çıkıyor. Tam olarak alım gücü. Bizim 10$'a bakışımızla Amerikalının bakışı aynı değil. Broadband gibi alım gücüyle ilgisi olmayan bir commodity de değil Spotify erişimi. Alım gücüyle ilgili elbette.
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

Alim gucumu ? Yiyecek almiyoruz ki alim gucu fiyat brlirlesin. Lux ihtiyaca giriyor bu ve vergide vermiyorlar suan. Sirf deezer o fiyattan girdi diye girdiler.
Neyse yakinda davalarida acilir, mahkemeleride baslar.

Sirketlesmeden yayin hakkini nasil alacak trde? Yapim sirketleri vs. Itunes uzerinden satis yaptigi gibi spotify uzerinden yayina da basladilar, reklama da basladilar. Bu da mi gol degil? Tamamen alim gucu meselesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Mog kullanicaksan bi konu ac sen ordan devam et, baltalama artik surayi.

Spotify candir ayrica, tr'ye de geldi tadindan yenmez artik. Nekadar populer okadar iyi, playlist paylasimlari, repertuvar listeleri falan cok daha iyi is göruyo bi kac kiside birden olunca. Sadece kendi ihtiyacinin disinda da kullanabiliyosun enazindan.
Sosyal ağlarda paylaş

hazır TR ye gelmişken deneyeyim dedim

yalnız tam client ı indirecekken Linux için yok beta falan dene istersen dedi (bunu da kurdum bu arada), sonra web player a baktım o da gayet kullanışlı geldi.

masaüstü yazılımı offline dinleme dışında bir getirisi var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...