Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1000-1500 TL Arası Telefon Önerisi vol . X

kithnos_1

Öne çıkan mesajlar

lg g2 akıyor adeta stock haliyle 32000-30000 arası alıyor antutudan rootlayıp 35kyı geçiriyorlar bazıları da gerek yok bence. pili de note 2den bi tık fazla gidiyor. gayet memnunum. kumar oynayıp bilinmeyen bir yerden cepdükkandan 1370 e aldıydım tek çekim tavsiye ederim, ilgili adamlar .
tek şikayetim an itibariyle dipdeki butonlar oyunlarda falan gizlenmiyor videoda gizlendiği gibi. o da gelecek update ile düzelcekmiş diyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

ele oturuşu güzel bence, boyut olarak s4 den 1'er mm gibi daha uzun geniş diyebiliriz.(çerçevesi daha dar olduğu için 5.2 sığdırabilmişler). cebe şorta rahat sığıyor. note 2 pantalonda sorun değildi ama şortlarda sıkıntı yaratıyordu; bunda o sıkıntıyı yaratmadı.
stock rom da idare eder bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de geldim

note 10.1 wifi tabletim var, cep telefonu tethering için de kullanılacak yani hem 3g hem de wifi si açık olduğunda uzun süre gitmesi (elbette olaibleccek en uzun süre öyle 6-7 saat demiyorum da 2 saat gitsin işte) iyi olur

şu anda 5800 kullanıcısıyım, aslında memnunum telefondan ama bluetoothdan tethering yapma işi beni bozmaya başladı ayrıca işime yarayacak çok daha fazla programı kullanamıyorum (ofis programları gibi)

1500 tl ye akdar ne önerirsiniz?

nexus4 iyi gibi duruyor ama bir çılgınlık yapıp fiyatlaqrı düşünce bi note 2 mi çaksam..

hani kocaman tableti olan ve telefonunu elinden sık düşüren biri için ne önerirsiniz? (apple, ios hariç)
Sosyal ağlarda paylaş

nexus 4 bizim burada bir arkadaşta varmış aldım biraz inceledim

çok şık bir alet, bir yıldır hor kullanmış olmasına rağmen ön camda çizik yok (anahtarla bozuk parayla aynı cebe koymuş, bir kaç kere yere düşürmüş vs) arka kapak gorilla olmadığından doğal olarak kılcal çizikli biraz

hani demek oluyor ki benim gibi hor kullanan adam için ideal

de biraz büyük geldi elime ahahsdf

dükkanlarda 1200 hep fiyatı sadece hepsiburada da 1089 tl ye buldum açıkcası 110 tl daha verip gider bu akşam alırım ben bunu
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba arkadaslar nexus 4 3 gun oldu alali. Telefondan cok memnunum. Zaten 4.3 olarak geldi. Yalniz sunu belirtmeliyim bazi isletim sisteminin 4.3 un getirdigi sikintilardan bahsedilmis. Benimde basima geldi. Mail ayarlarini yaptiktan sonra sync etme asamasinda telefon kendi kendini rebootladi falan sorun bir daha basima gelmedi ama aklinizda olsun
Sosyal ağlarda paylaş

abi sikecem, telefon ettim teknosa istiklale "var abigel al" dediler gittim meğersem teşhir ürünüymüş stoklarda var görünüyormuş teşhir oalrak da ayrıca bir ürün görünüyormuş hani adama da kızamadım optimus 880 fln vermeye kalktılar baktım beğenmedim şimdi internetten veriyorum siparişi.. fak yaa fak çok da heves ettim öğlen tatilimi yedim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...