Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Friendzone bitecek!

Shean

Öne çıkan mesajlar

Soris said:

emre çok haklı bence.

Bir kadının size merhamet duyması ile hayran olması arasında büyük bir çizgi var. Merhamet duyması analık hissi yani karşınızdaki kadın bunu hissettiği an da eğer anneniz yaşındaysa problem yok. Kendi yaşıtınız bu şekilde hissetmez tabi genç olduğu için sizi sevgili olarak düşünemez en fazla tiksinir kafasında bir yere koyamaz çünkü yeterince yang değilsinizdir.

Kendinize karşı dürüst olun kadın muhabbetinden mi hoşlanıyorsunuz da kızlarla arkadaş olmaya çalışıyorsunuz. Eğer gerçekten öyleyse kadınsı tarafınız ağır basıyor demektir. Kadınlarda doğal olarak böyle bir erkekten hoşlanmaz.
Yoksa bir şekilde ekmek çıkar mı acaba diye yaklaşıyorsunuz. Problem o zaten. İşler gördüğüm kadarıyla öyle işlemiyor.

Erkekler olarak bizlerin yapması gereken şey şu anladığım kadarıyla
Düzgün bir işin olacak işine bakacaksın sadece
Doğanın erkeksi olarak tanımladığı ne varsa bu özelliklere sahip olacaksın. Yang enerjiyi incelemek gerek bu noktada.
Kendi işinle meşgul olacaksın.

Tüm bunların sonucunda kendi oluşturduğun güç alanı var. O güç alanını fark eden bir kadın eğer senden daha güçsüzse ki genelde böyle olur gelip sineğin lambaya yapışması gibi yapışacak. Tabi çok sosyal olup sürekli insanlarla tanışıp güç alanını göstermelisin ve bunu fark eden kadınlar zaten isterlerse kendileri gelecektir sana. Bundan sonrası sinyal okumaya bakar ki bu da kolay. Kadın zaten istemedikten sonra hiç bir şey olmaz.

Onun için önce kendinize yatırım yapın. Gölgelerinizi zayıf noktalarınızı keşfedin onları ortadan kaldırın bunu yaparken de kendinize karşı dürüst olun hangi seviyede olduğunuza dair.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Bir kadınla aynı yaşı paylaşarak ilişki yaşayan kaç erkek var ki? Ya büyük olacal, milfe yöneleceksin, ya da arada 4 5 yaş olacak, ancak olgunluk seviyesi eşitlenecek. Aksi halde 18 de olsan 30 da olsun aynı yaştaki bir kadınla ilişki yaşanamaz...

oha ne sıkmışsın be. bizim hatun benden 10 ay küçük sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

İyi peki moruk. Bulaşmak gereksiz olabilir aynen ama bir daha aynı tip tavır gelirse. Cık cık, durup dururken sataşmalar ortalığı kan götürür ulan. Dexter finali yüzünden hüzünlendim. Breaking bad'de bitiyor. Görmek istediklerimi gördüm. Kan yuvası yapabiliriz heryeri artık. Şaka maka cidden sinirliyim şu 3 gündür bu cevap yüzünden. 2 senemi bir kezbana vermişim. Yazıklar olsun bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Shean said:

direk anlatıyorum. olayı süslemeye gerek yok. senle sevgili olma düşüncesi tiksindiriyor beni. midemi bulandırıyor dedi. kardeşimsin düşüncesini atmış kafasında. hiç öyle muhabbetlere girmediğimiz halde. rezilsin falan. sonra "tamam sus. hoşçakal." dedim kalktım gittim. 5 kere red yedim bunla beraber. en ağırı buydu. rezillik.

da faq abi :D boyle birine asik mi olunur lan sdfsaf
farketmedin mi hic
Sosyal ağlarda paylaş

Değilim lan ne tiksinçi sfgpj. Bu olayda kendime güvenimi eksiltmedi aksine yükseltti. Artık bu hoşlanma işlerinden red yesem bile "ölmeyeceğimi" biliyorum. Gayet güzel flörtlerim oluyor şu sıralar. Kız da öğreniyor, görünüyor bir şekilde. Kıskandığıda çok belli. Yakın bir kız arkadaşımdan kıskanmış beni zaten. sdfgsdf Herşey benim lehime gidiyor.

Bu arada, kız en son arkadaşımı benden soğutmaya çalıştı. "Shean ile fazla takılma. Samimi olma." diye. Gidip kavga ettim ve "sen kimsin ve hangi hakla arkadaşlarımı benden soğutmaya çalışıyorsun?" diye çıkıştım. Eli ayağı titriyordu korkudan. Arkamdan da arkadaşım kolumu tutuyor. sdfpgıjs "N'apıcaksın vurucak mısın?" falan dedi. Sana mı? Gerek yok. dedim (damn so cool) Sonra arkadaşıma bırakmasını söyledim ve kız da arkadaşıma bağırarak "BIRAKSANA SEN" yaptı. sdfgfsd hala titriyordu bu sırada. Sonra "get get get" falan demeye başladı. Git diyorda komik bir şekilde get olarak canlandırın kafanızda. Daha güzel oluyor. Neyse, senle konuşmam ben. 3 senedir arkadaşım dedim güvendim sen bana yan gözle baktın falan tribine girdi. Dedim sen ne diyorsun lan? Ne yan gözü? O kadar sene bekler miydim yan gözle baksam? falan filan. Sonra olanları bana cephe aldırdığı arkadaşlarına anlattım ve beni haklı buldular. Barışmak istediler. Bizim senle sorunumuz yok shean falan. Tamam dedim herneyse. Kız şimdi beni başkalarıyla görünce kıskanıyor. Kendisi benden tipsiz apaçilerle takılmaya devam. Bu arada, cidden unuttum sayılır. Sırf şu sıralar görüyorum diye kıskanması falan eğlendiriyor beni. O kadar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...