Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

62 TL kredi kartı ücreti...

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Teb bonus kredi kartı kullanıyordum, ekstreleri de normalde öyle çok incelemem nerden estiyse bakıyodum öyle rasgele ve

1 Ekim 2013'den itibaren Bonus Card asıl kart ücretiniz 62 TL, ek kart
ücretiniz 30 TL olarak güncellenecektir.

bu ibareyi gördüm ekstrenin en altında uyduruk bilgilerin arasına yazmışlar çakallar. an itibari ile kapattırdım kredi kartımı. e-destekte konuştuğuma göre yeni yasa bilmemne bişiler çıkmış sanırsam bir araştırın kendi kartlarınızı derim 62 tl az para değil...
Sosyal ağlarda paylaş

monoscope said:

telefon şirketi babamın olsa sorun olmayacak işte..
e peki ben kendim orda görünen faturaya öde diyosam bunun adı otomatik ödeme mi oluyor ?

bankaya talimat vermiş olman yeterli otomatik ödeme sayılması için, sen kendin fatura ödeye tıkladın veya son günde sistem ödedi diye bir fark yok. yani yine kart aidatını geri talep edebilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

telefondaki karı da öyle dedi 62 tl hesabınıza bi yansısın sonra uygulamalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz tekrardan arayıp diye. 4-5 tane otomatik ödeme isticek falan filan istemez dedim kapattırdım zorla. 52 kuruş bonusum varmış onu kullanamıcakmışım ama artık öyle dedi kadın tehdit etti beni :'(
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

monoscope said:

telefon şirketi babamın olsa sorun olmayacak işte..
e peki ben kendim orda görünen faturaya öde diyosam bunun adı otomatik ödeme mi oluyor ?

bankaya talimat vermiş olman yeterli otomatik ödeme sayılması için, sen kendin fatura ödeye tıkladın veya son günde sistem ödedi diye bir fark yok. yani yine kart aidatını geri talep edebilirsin

hesabında para varsa o otomatik ödeme talimatı senin faturayı ödediğini tanımaz 2. kez tahsil eder.
Sosyal ağlarda paylaş

orası öyle tabi de taksit olayı çok iyi kartların da. geçen yıl 2300e laptop aldım mesela insan çıkarıp masaya vuramıyor o kadarı parayı sfsdfd. aslında aynı mantıkla parayı biriktirip de alabilirsin ama bir anda lazım olan şey için dur bekliim de 9 ay sonra aliim diyemiyorsun işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...