Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

Ulusalda konusan aydinlik spor yazari saglam sacmaladi ya, taraftarlar stadyumda da sokaita da kendini kusatilmis hissediyor diyor, e bbunu diyince olay "baski altinda hisseden taraftar dayanamadi sahaya atladi" ya geliyor. Muhalefet yapicam derken ne guzel siviyolar ya

bence olan bitenden haberi yok metin tükenmezin. sahaya dalanların çarşı olduğunu sanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

GS rezil olacak diye bekleyenler de büyuk hayal kırıklığına ugramış. Bruma yı alıp Burak`ı sağa çekince hafiften takım da bir dizilis olustu. Kalite farkı ortaya cıktı. Burak kacırdıklarını atsa maç 60. Dakika da tatil olurdu.

Bu arada ihaleyi Meloya kesmek tam bir vurdumduymazlık. Cıkarken formasını gösteren yüzünden sahaya giriliyorsa bu memleket ne saha içi olaylar gördü.

Olay tamamen yönetimin pazarcı zihniyeti ile bilet satma politikasıdır. İnönü de 25000 taraftar bulamayan takım 75000 bilet satması manidar. Gördüler kalabalığın hasını.

5-6 maç seyircisiz gelince akıllar basına gelmistir.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

GS rezil olacak diye bekleyenler de büyuk hayal kırıklığına ugramış. Bruma yı alıp Burak`ı sağa çekince hafiften takım da bir dizilis olustu. Kalite farkı ortaya cıktı. Burak kacırdıklarını atsa maç 60. Dakika da tatil olurdu.

Bu arada ihaleyi Meloya kesmek tam bir vurdumduymazlık. Cıkarken formasını gösteren yüzünden sahaya giriliyorsa bu memleket ne saha içi olaylar gördü.

Olay tamamen yönetimin pazarcı zihniyeti ile bilet satma politikasıdır. İnönü de 25000 taraftar bulamayan takım 75000 bilet satması manidar. Gördüler kalabalığın hasını.

baya baya habersizsin maçtan sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

4-5 sayfa önceden başla oku...
Sosyal ağlarda paylaş

o kaçan gollerden sonra ilk yarı bittiğinde yazmıştım, ikinci yarı bu kaçanları arıycaz gibi diye, ben beşiktaş'dan yana bir karamsarlık yaşamıyorum, öndeyken %100 çok gol kaçırdık, yediğimiz gollerde yine bireysel hatalardan, yoksa savunmamız iyiydi.

ama işte oğuzhan ın değeri çok net çıktı ortaya, bu takımda veli olmaz, veli olduğu an orta saha düşüyor fernandes duruyor, bu 2 senedir böyle yeni değil, oğuzhan ın olmayışı fernandes i de çok etkiliyor
Sosyal ağlarda paylaş

bliksem said:

Liebe said:

of of

Fernandes, mikro blog sitesi twitter'daki hesabı aracılığıyla sıcağı sıcağına yaptığı ilk açıklamada şu ifadeleri kullandı;
"Hakem Fırat Aydınus gerçek ana faktörü. Bu kadar kötü biri olduğun için utanmalısın. Tabi ki Melo'yu da unutmamak gerek. Kimseye saygısı yok ve uzun bir süre futboldan men edilmeli..."

yok öyle birşey mk

yalan haber yazmayın

https://twitter.com/F4_Fernandes

Silmiş. Resmini falan almadım da alıntıladığın mesajı okuduktan sonra bende bakmıştım; yazmıştı yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Phoenixlin said:

bliksem said:

Liebe said:

of of

Fernandes, mikro blog sitesi twitter'daki hesabı aracılığıyla sıcağı sıcağına yaptığı ilk açıklamada şu ifadeleri kullandı;
"Hakem Fırat Aydınus gerçek ana faktörü. Bu kadar kötü biri olduğun için utanmalısın. Tabi ki Melo'yu da unutmamak gerek. Kimseye saygısı yok ve uzun bir süre futboldan men edilmeli..."

yok öyle birşey mk

yalan haber yazmayın

https://twitter.com/F4_Fernandes

Silmiş. Resmini falan almadım da alıntıladığın mesajı okuduktan sonra bende bakmıştım; yazmıştı yani.

Yalan haber değil. Yönetim silmesini istemiş o da silmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

abi hala anlamamakta ısrarcısınız, satılan biletler ile rekor olayı kırıldı, neden yönetim rekor falan diye ekstra cabaya girsin.

hayır rekor kırılsın diye yönetim kapı acti diyen bile oldu, emniyet geri zekali önlem almadı 76 bin kişilik stadda 2. yarı en az 82-83 bin insan vardi.

25bin taraftar bulamama olayı da komikmiş.

fernandes ayagına dolamasa, almeida daha meşalelerin ateşi sönmeden 2.yi kaçırmasa 2. yarıya cıkmazdi terim
Sosyal ağlarda paylaş

hedef gösterip ayrıştırmaktan başka yapılabilecek bir şey kalmamış sanırım. olayın kaynağı belli, galatasaray veya bir başka takım taraftarının iradesi dışında gelişen olayları onların üzerine sıvamaya çalışmak çok manidar oluyor. azcık daha kasılırsa olay galatasaray taraftarı üzerine bile yıkılabilir.

tribüne alınan adamlardan kulüp sorumludur, zira 76 bin küsür insanla rekor kırma sevdasına gişelerin üstünden ve başka türlü bilet teminatlarından bu kadar insan sorumsuzca stadyuma alınmıştır. takım öndeyken stadyumda adeta bayram havası hakim, taki galatasaray skor üstünlüğünü ele geçirinceye kadar.

bir postumda gol hesabı yaparak beşiktaş 8 yemiş sayılabilir mi diye latife yapmıştım, değinmek istediğim durum şudur;

ülkede başarıdan çok skora yönelik beklenti ve istek oldukça böyle cahilce olayların ardı arkası kesilmeyecek. 'çoğunluk' her ne kadar yalnızca takımını desteklemeye gelmişse de, bir takım kimseler yenilginin hazımsızlığını ama küfürle ama sahaya girerek sergiliyor.

sonuç olarak avrupa futbolunda bir yer edinmeye çalışan ancak yıllardır bir türlü saygınlığını kazanamayan ligimiz bir kez daha kalitesizliğini, bilgisizliğini ve geri kalmışlığını gözler önüne serdi.

bunca harcanan paralara yazık, emeğe yazık.

herşeyi geçtim drogbanın buz gibi iki golüne yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam kazandınız tebrik ederiz. Ama çarşı'yı halkın önüne atmak için oynanan şu oyunu göremiyorsanız bir zahmet dışarı çıkın hava alın. Ben de melo yüzünden demiştim ilk başta tv başında ama olay oyle değil sadece bahenesi olmuş. 1453 denen embeeil sürüsü direk dalıyor içeriye..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...