Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BASUR VE BINGILDAK

yildirimokur

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Dost sofralarında "ERKEG ADAM ACILI YERİG!" diye gezen bizler söz konusu basur olunca nasıl da evcil kedi yavrularına dönüyoruz =/

benim urfalı leş arkadaşım gayet reklamını yapıp bizde basur olmayana kız vermezler falan diye geziyor.

neyse topik sahibine tavsiye,

acıyı azalt ama sadece acıdan olmuyor,
bolbol su iç sakın kabız falan olma,
tuvaltte çok kalma ve çok zorlama,
ayaklarını ve kıçını sıcak tutmaya çalış,
birde ılık su meselesi var ister leğende takıl istersen duşta su tut vs.
Sosyal ağlarda paylaş

VAlla ben YILLARCA çektim, kaç kere hastanelik oldum, şimdi bulduğum yöntem %100 çalışıyor bende.

1- ASLA tuvalet kağıdı kullanma. Zımparalanmayı sevmiyo oralar.
2- Her sabah aç karnına, uyanır uyanmaz 1/2 litre su iç.
3- Tuvaleti aceleye getirme, gereksiz ıkınma.

bitti.

Şimdi ilaç daflon proctolog falan gerekir döneme girmişsin ama bundan sonra dediklerimi yap ve bir daha çekme bu illeti.

Kolay olduğu için zor, kutusu 100 liralık ilaç olsa her sabah içmek daha kolay ama bir şekilde kendini motive edeceksin artık. Çok zorlanırsan biraz limon sıkabilirsin suyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

VAlla ben YILLARCA çektim, kaç kere hastanelik oldum, şimdi bulduğum yöntem %100 çalışıyor bende.

1- ASLA tuvalet kağıdı kullanma. Zımparalanmayı sevmiyo oralar.
2- Her sabah aç karnına, uyanır uyanmaz 1/2 litre su iç.
3- Tuvaleti aceleye getirme, gereksiz ıkınma.

bitti.

Şimdi ilaç daflon proctolog falan gerekir döneme girmişsin ama bundan sonra dediklerimi yap ve bir daha çekme bu illeti.

Kolay olduğu için zor, kutusu 100 liralık ilaç olsa her sabah içmek daha kolay ama bir şekilde kendini motive edeceksin artık. Çok zorlanırsan biraz limon sıkabilirsin suyuna.

Bunu dinle adam pro

direk çözüm sunmuş işte.

operasyon falan olma mecbur kalmadıkça kesin çözüm değil sadece kesip alıyorlar ama bu yeniden çıkmayacağı anlamına gelmiyor. hemoroid bildiğin genetik bişey aileden varsa (birinci dereceden yakının baban vs. ise nerdeyse 100%)

sadece dikkat ediceksin, acı konusunda titiz davranacaksın

yani atıyorum dayadın çiğ köfteyi yedin deli gibi ohş bunun çıkışı var şimdi diye telaşa düştün.

panikleme, bol bol su iç (ama bol bol yani) zeytin yağına ekmek ban ye vs. tuvalet çıkışını kolaylaştırcak şeyler ye yani sonuçta yemek yedikten 5 dakika sonra o ciğköfteler dizilmiyor bağırsağına. ortamı hazırlamak için vaktin var sdfffsd

ve altın kural tuvalette yaşamaya alış.

gir tuvalete çıkma 45 dakika bırak söylensin millet götünün üstüne oturamamaktan kat kat iyi.

taharet musluğu en büyük dostun.
Sosyal ağlarda paylaş

Yüksek.
Bir de pulbiber falan değil, kara biber çok etkiliyor.

Bu arada evet tekrar etme durumu söz konusu her halükarda.
Ama dilden dile dolaşan; Ankara'da bir adam var bu konuyla alakalı, Mevlüt Topbaş.

Bu adam ne yapıyor bilmiyorum ama kesin çözüm sunuyormuş. Yani durum çekilmez bir hal alınca Ankara'ya exodus ediyorsunuz. Basur haccı.

En önemli şeyi unutmuşsunuz bu arada basur tips and tricksi için.
Günlük olarak çıkın tuvalete. Ben mesela eskiden haftada bir falan gidiyordum, yavaş yavaş kendimi alıştırdım. Günlük rutine binince neredeyse hiç sıkıntı olmuyor.

tl, dr;

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...