Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kill la Kill #1

Kaede

Öne çıkan mesajlar

19

ehu nudisto biiçü'ye katılır devalar dediydim, aynen öyle oldu. fazla kullandıklarını göremedik mk2-3'leri, yazık. o pişmiş kelleler de sömürülen insanlarmış tahmin ettiğim gibi.

yalnız matoi ve souchiro ona mı benziyor buna mı benziyor derken adam bütün tipini değiştirmiş, tipe çok güvenmemek lazım belli ki lol.

senketsu-obaçan, mankanşoku-gamagoori ve nonon-matarou dialogları lol. obaçanın mikisugi'ye ilgisi ve barazo'nun asabının bozulması ahah. bayağı epic yüzler vardı sahnelerde.

satsuki AKİRAMERUNA! serbest bırakacak kendini galiba ama bu sefer de ryuko esir düşecek sanki? yalnız senketsu'ya ayıp etti ya, orasını pek makul bulamadım ama neyse görelim bakalım.
http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/702/897/5ed.jpg

ikinciye döneyim.
Sosyal ağlarda paylaş

O_o

19

SHIT JUST GOT CANON AHAAHAHAHAHAHAH
http://i.imgur.com/uDCHmyw.png

Jakuzure de çok iyi ama, giriş yaptığı sahnede bayağı şaşırdım. Nudist Beach yaramış kendisine :p
Diğer karakterler de bayağı hoş.

1 ay bile olsa timeskip hiç beklemiyordum ama. İlk başta dedim meh, tam gaza gelmiştik bütün gazı söndürdüler konu bağlamak için bölümü yiyecekler diye, ama bu konuda hep yanılıyorum, Jakuzure nin çıkışıyla yine tempoyu tam gaz devam ettirdiler.

Ryuuko nun hali tuhaftı ama. İyi mi oldu kötü mü bilemem de tuhaftı, bağlamaları gereken fazladan konu çıktı şimdi. Bir de uzaylı da olsa senketsu senketsudur tavrıyla kol kanat geren, hiç istifini bozmayan Ryuuko kendisi uzaylı çıkınca kafayı bozdu nedense. Ryuuko nun yolunu kaybetmesi konusunu daha önce de işlemişlerdi(hatta berserk sahnesini sayarsak 2 defa işlediler) niye aynı konuya döndüler ki tekrar?

Şimdi Junketsu Ragyo nun elinde olduğuna göre Satsuki kurtulunca Senketsu yu ona verirlerse şaşırmam aslında :p
Bir de Nui ile yeni kamui yapıyolar onu ne yapıcaklar onu merak ediyorum, 3 kamui olucak bi tanesi Mako ya düşer mi acaba :p
(Bu arada Mako'yu yiyen covers diğerlerinden daha mı büyüktü yoksa bana mı öyle geldi? diğerlerinin büyük olanları bile Gamagoori den küçükken Mako yu yiyen daha büyüktü)

Sosyal ağlarda paylaş

führer bradley & schwarzenegger

ilk yenenler arasında king bradley ve arnıld'a benzeyen iki kişi var lol.

canon to nonon en azından ehueh

senketsu sadece ryuko'ya uyumlu çünkü ona nakşedilmiş fiberler diye anlatılmıştı, o yüzden başkasının giyebileceğinden emin değilim. gerçi dördüncü bölüm var o işi bozan ama istisna demişlerdi sanırım lol.

yeni kamuiye yedirecekler satsuki'yi dediler ama o kaçarsa da ryuko yakalanırsa onu yedirecekler galiba bu sefer. preview sadece onu gösterdi sanırım, preview'ları bitiriyorlar ama gibi. herhalde sağlam sürprizler var ki saklamak istiyorlar ehu.

sanırım yedikleri insanın gücüne göre boyları değişiyor, bazıları büyük, bazıları küçük oluyor. son istila sırasında da iki farklı boy vardı.

Sosyal ağlarda paylaş

beğenmedim

fastforward ne ya resmen escape sahnelerini yediler

bölüm böyle başlayınca meh oldum zaten.

sonra anaya bak kızını al durumu hiç yok ragyo tak diyor eli dikiyor ryukonun kalbi çıkıyor kopan bağ falan yok 1 ay uyuyor.

shock yedi de denmez onu da göstermediler yediler

revocs

ragyo özel olarak gönderdi ryukoyu spawnlamak için bi plan var. nefretle saldırtıp kardeşi kardeş üzerinde deneyecek sağ kalanı piyon yapacak emrinde.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...