Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kill la Kill #1

Kaede

Öne çıkan mesajlar

Mako çok iyi ya ahahahahah ^^
WATATATATATATATATATATATATATATATATATATA

Resolve > GokuUniform eşitsizliğinin kanıtı resmen :p

Bölümü çok aceleye getirmişler ama. 2-3 bölüme yaysalar daha güzel olurmuş. Bi anime için bunu söylediğime inanamıyorum gerçi ahahahahah gereksiz yere uzatmayın lan diyorum her izlediğime.

Gerçi erken toparlamaları da iyi oldu, sahneleri uzatsalar Senketsu yu toplaması da gereksiz yere uzayacaktı.
Direkt olarak Satsuki vs Ryuuko kapışmasına geçeceklerse hiç itirazım yok bu olaya.

Bu arada Ryuuko nun bu kostümü Senketsu normal moddan daha başarılı ya, eski tasarıma dönmezler umarım. Yenilerken güzel bi tasarıma geçseler çok iyi olur.

Ayrıca bölüm gif madeni olmuş resmen, bayağı bir şey çıkar bundan.
Sosyal ağlarda paylaş

uploader'ın avatar
https://yt4.ggpht.com/-g9-5rahYkvA/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAAAA/37cU7wn9hWA/s48-c-k-no/photo.jpg
helal olsun, zevk sahibiymiş. (tu)

10dk anca keser. :)-D

ya osaka gif hazinesi zaten ahah
http://1.bp.blogspot.com/-ntLZ30s1vWA/UlQYyUMG2dI/AAAAAAAACO8/IMvTuoVKlNs/s1600/Ryuko.jpg
bioware konsept artist'ten bu da, bw oyununu yapsa nasıl batırır ya her yerden romance fışkırır sıfır romance hikayede. ama helal, iyi yapmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu sıralar animeye saracak zaman bulamamıştım. Bu şaheseri ilk bölümünden beri takibe almam lazımmış. Dün gece torrente bıraktım, sabah konunun ilk sayfasından okumaya ve senkronize şekilde bölümleri izlemeye başladım.

Adetim değildir aslında 14 bölüm birden izlemek. Dayanamadım resmen. Tek kelimeyle şaheser bu. O kadar sıradışı ki, ve savaş sahneleri orgazmik. Şimdi cumaya kadar bekliyor muyuz? Neyse arada tadını çıkarta çıkarta tekrar izlerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...