Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bildiğin bittim bitiyorum

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

malumunuz.. bitiyor ama farkettim ki ben de bitiyorum. süreç zor. alkollüyüm belki de pauylaşmama gekiyordu ve çok fazla içime attım biriyle yada birilreriyle paylaşmam lazım

çok sıkıcı bir surum her ne kadar ayakta kalmaya çalışsam d zor bir durum

hele ki bu akşam.. çok zor lan.. prşembe veriyoruz dilekçeyi ve hafta içinde evi boşalyorum

umarım kimsenin başa gelmez, umarıum k kimse bu acıyı yaşamaz.

ben yaşıyorum ve yaşayacağım

kimse sevdiğince ayrlmasın

sizin için (eksiksiz hepiniz için) tek dileğim bu

sevgiler

/troll e açıktır bu saatten sonra açıkcası çıok sa sikimde değil yani olan olmuış şemsiye açılmış, gerçekten kimsenin başına glmesin.. abi çok yalnızımö lan.. öyl4e hissediyorum ama hayat bnu elbet aşacağım mecbur yaıyoruz en nihayetinde ama çok zor... gerçekten zor

k,mse yaşamasın şlunu

durumunu çok iyi anlıyorum.umarım bu sıkıntılı süreci çabuk atlatırsın.şu an eminim kendini çok değersiz,anlamsız hissediyorsun.bu şekilde hissetmekte haklısın da.yıllarını verdiğin,sevdiğin,o olmazsa hayatının bir anlamı kalmayacağını düşündüğün,birlikte yaşadığın,aynı evi paylaştığın,en özel anlarını paylaştığın insan ile bundan sonra aynı çatı altında,kim bilir belki aynı ortamda dahi bulunamayacak olmanın düşüncesi korkunç....Ama hayat devam ediyor güzel kardeşim.Alışacaksın.İnsan neye,nelere alışmıyor ki?Bence en büyük tesellin çocuğunuz olmaması olmalı.O zaman o yavrunun hissedecekleri senin ve eşinin hissettiklerinizden kat be kat fazla olacaktı emin ol.

Perşembe Yunanistan'dayım.Zaten Below'un yerine gelen dostlara uzo getirecektim.Sen şimdi kralını hak ettin.Efkarlanıp içerken benim de bir payım olsun ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

Vidar said:

http://www.youtube.com/watch?v=bWWpHVoV66c

şu ne kadar başarılı bi şarkı ya. kim olursan ol nası bi hayat yaşarsan yaşa elbet şu şarkıya uygun bi iç acın var arkadaş.

çok doğru (tu)
hem Vidar'a ve hem de sana teşekkürler.

şu şarkı başkaları için de mutlaka anlam taşıyordur ancak benim hayatımın pek çok kötü anında şu şarkıyı dinlemişliğim ve sigaradan deriiiiin derin nefes alarak "ohh beee" demişliğim vardır. Edip abime de helal olsun,böyle ölümsüz bir eser yarattığı için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...