Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Faturalı Hat

neutrino

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Vodafone hattımı bazı sebeplerden (!) ötürü kapatıp yeni hat alacağım kendime. Faturalı, yine vodafone ya da turkcell düşünüyorum. Avea'ya karşı bir önyargım var, kalite vs. sebeplerden dolayı.

Sorum şu ki; tavsiye edeceğiniz paket vb. bir şey var mı? Benim için internet öncelikli, sms olmasa da olur, konuşma az-orta seviye.

Şimdiden teşekkürler patilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi çekmeme (her yerde değil de işte bizim evde çekmiyo lanet çoğu yerde türkselden bile iyi) problemi olma ihtimali var ama avea nın bazı tarifeleri çok iyi. benim kullandığım 500dk her yöne 2000 her yöne sms 2g adil kullanım kotalı sınırsız internet ilk 6 ay 40 devamında da 45 tl olcak biçiminde devam ediyorum. ötekilerine göre imba ötesi ama işte avea yani...
Sosyal ağlarda paylaş

500 dk +1000 sms + 1 gb 23 tl +1,3 tl vergi= 24,3 tl avea. İnternet az daha hızlı olsa iyi olurdu. Gerçi telefona da bağlı biraz sanırım. 1000 sms hiç bir işe yaramıyor. Şimdi ki tarifesi ise 500 dk+ 5000 sms + 1 gb = 28 tl +1,3 tl vergi de var sanırım.

Eskiden 19 tl idi. 20 tl yükleyen adamın 1,3 tl si hemen vergi kesilip paket oluşmaıyordu ve bu yğzden çok kızgındı müşteriler. Vergilerde ayarlayıp 30 yükleme işine bağlamışlar.

Nisan mayıs bomba tarifeler geliyor genelde. Pusudayım vodafone 500 dk 1000 sms 1 gb 19 tl ye
Sosyal ağlarda paylaş

Avea kullanıyorum
1000dk / 1000sms / 4gb internet taah. ile 27TL :) Hadi daha ucuzunu yazin. Edit: Grup ici konusmada sinirsiz...

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/EGMKamuTeklifleri

Bu tarifelerin lansmani yapilmadi Emniyet mensuplarina oldugu icin lakin cevrenizde bu tarifeyi kullanan bir egm yakininiz var ise referans olabilir size.
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

Masticore said:

Ya ben 500dk 1gb 1000sms paketi var turkcell'in onu kullaniyorum (hepsi paketi)59 lira nasil daha fazla ucuzlatirim bunu :/ 1000sms birseyime yaramiyor ama 500dk+1gb mutlaka lazim...

Baktım siteden, 1gb bitince ne oluyor yazmamışlar?

otomatik olarak hızın 92kbps'e düşüyor, yani sadece whatsapp kullanabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

şu avea çekmiyor büyük yalan ya. 4 kişiyle falan konuştum çevremdeki avea'lı. gayet çekiyor diyorlar. eskiden çekmiyormuş evet bundan 5-6 sene önce ama adamlar baya büyüttü kapsama alanını.
ha bir de interneti net daha yavaş diyorlar turkcell'e göre, onu sormadım, orasını bilemicem.
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Avea kullanıyorum
1000dk / 1000sms / 4gb internet taah. ile 27TL :) Hadi daha ucuzunu yazin. Edit: Grup ici konusmada sinirsiz...

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/EGMKamuTeklifleri

Bu tarifelerin lansmani yapilmadi Emniyet mensuplarina oldugu icin lakin cevrenizde bu tarifeyi kullanan bir egm yakininiz var ise referans olabilir size.

şu çok iyiymiş de referans oluyor mu yani emniyetten olman gerekmiyor mu? referans olsa bile gerçi yok tanıdığım :D olsa da söylemeye çekinirim abi bak 30 lira az vericem yap şunu falan diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

şu avea çekmiyor büyük yalan ya. 4 kişiyle falan konuştum çevremdeki avea'lı. gayet çekiyor diyorlar. eskiden çekmiyormuş evet bundan 5-6 sene önce ama adamlar baya büyüttü kapsama alanını.
ha bir de interneti net daha yavaş diyorlar turkcell'e göre, onu sormadım, orasını bilemicem.

avea hattın ile çayımı içmeye beklerim buyur, dış dünya ile iletişimin kopuyor usheuah kışın grip oluyorum cam önünde sarkarak telefonla konuşucam diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Gittim bayileri dolaştım dün akşam. En son turkcell'de karar kıldım. 250dk turkcell, 250dk her yöne (25tl) + 2gb internet (30tl) + 5tl de vergi toplamda 60tl.

Vodafone'da ise 1gb internet(20tl) + her yöne 500dk (29tl) + vergi toplam 54tl ediyordu.

Fikir veren herkese çok teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...