Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ÇOK YAŞA TOKYO

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

Fin said:

NİNJA SAMA NAPIYON AHEAUEHDSF

iyiyim siz nasilsiniz kage sama :) tekrar iyi dilekler icin tesekkurler.

Turkiyenin kazanima ulasimama sorunu alt yapi yetersizligi ve bariscil bir durusu olmamasindandir bununda en buyuk etkeni din ile yonetiliyor olmasindandir ne zaman islam inanci bireye gecer ve sekular anlayis doner ozaman olimpiyat bilinci tekrar yukselir cunku bu kafa yapisi ile ancak daha buyuk karanliklara gecis disinda birsey olusmaz uzgunum androidden yaziyorum yazimi silecek yada beni banlayacak olan kisilere de hicbir sinirim yada yargim yoktur kisaca tr nin sorunu islamdir islam tr ye zarar vermektedir ve vermeye devam edecektir

tekrar tebrikler icin tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

kiri said:

Fin said:

NİNJA SAMA NAPIYON AHEAUEHDSF

iyiyim siz nasilsiniz kage sama :) tekrar iyi dilekler icin tesekkurler.

Turkiyenin kazanima ulasimama sorunu alt yapi yetersizligi ve bariscil bir durusu olmamasindandir bununda en buyuk etkeni din ile yonetiliyor olmasindandir ne zaman islam inanci bireye gecer ve sekular anlayis doner ozaman olimpiyat bilinci tekrar yukselir cunku bu kafa yapisi ile ancak daha buyuk karanliklara gecis disinda birsey olusmaz uzgunum androidden yaziyorum yazimi silecek yada beni banlayacak olan kisilere de hicbir sinirim yada yargim yoktur kisaca tr nin sorunu islamdir islam tr ye zarar vermektedir ve vermeye devam edecektir

tekrar tebrikler icin tesekkurler

hala utanmadan sama mama diyor ya. git başka bi account al normal bir insan gibi topluma karış arkadaş. yenibi sayfa aç
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...