Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günaydın sevgili arkadaşlar!

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Marty said:

hakliyim said:

Sonsuz zaman-mekan-enerji hakimiyetinde ustalaşmak en yoğun uğraşlarımdan birisi.

asdhashdh harika ya

Ya ben asıl şeyi merak ediyorum noyan, ciddiyim yalnız.

Hani bütün zaferlerin zaman mekan enerji gez toz yap boz ya...

Nası finanse ediyorsun hayatını? Nörüyon?
Sosyal ağlarda paylaş

Flam said:

Sakın lan. Tecavüzden, tacizden yıllarca sürünürsün. Ne bakıyon sen bu delinin lafına.

(Noyan sen de milleti gaza getirme topluca mapus damlarında mı süründürtecen)

bu dünya mevcut haliyle olması gerektiğinden daha sıkıcı. hepimizin biraz daha azması , sapıtması ve delirmesi gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Flam said:

Marty said:

hakliyim said:

Sonsuz zaman-mekan-enerji hakimiyetinde ustalaşmak en yoğun uğraşlarımdan birisi.

asdhashdh harika ya

Marty said:

zaman ve mekani bukerek paraya ceviriyo

Modelim ama modellikten çok para kazanmıyorum.

Bazı fotoğraf sanatçılarına sanat yönetmenliği yapıyorum ama o da sürekli olmadığı için arada güzel para geliyor.

Bunun dışında en güzel olayım yüzlerce çok farklı vasıfları ve yetenekleri olan arkadaşlarım var. Hepsininde kendi işlerinde güzel bağlantılara ihtiyacı var ve ben beni seven dostlarım arasında bir birilerinin işlerini kolaylaştıracak bağlantıları sağlıyorum.

Extreme gerçek bir örnek verirsem mesela X isimli dostumun mobil olarak cep telefonu tarifesinden düşen erotik video servisi yapan şirketi var diyelim ki . X bana gelip diyor ki "dostum yabancı erotik videolar güzel gidiyor ama kendi erotik videolarımızı çekersek çok daha iyi kazanırım ama biliyorsun ben gamer bir noobum ve bu işlerden anlamıyorum. Bana yardımcı olur musun ? "

bende ok diyorum erotik video için hem oyuncu kızları , hem kameramanları , ve prodüksyon ekibini komple kurup sonra işi onlara geri teslim ediyorum falan.

Böyle aklına gelebilecek her sektörde herkese her türlü bağlantıyı sağlayarak hediyelerimi alıyorum ;)

Ama benim asıl işim insanlara herşeyi mümkün kılmak üzerine kendilerini keşfetmeleri adına tarot kartlarımla ritüeller yapıyorum. Bir günde üç kişiye kadar rahat rahat bakabiliyorum.

Bunu sadece para karşılığında değil , seansı yaptığım kişi ilgimi çekebilecek herhangi bir şekilde bana ödemesini yapabilir. Herkesin paylaşabilecek birşeyleri vardır. Atıyorum zeytin tarlası olan bir adam bana zeytinde verebilir çünkü zeytin çok severim ya da bir uzmanlık alanı varsa atıyorum after effects dersleri de verebilir bana ona sunduğum hizmet karşılığında..

hayatta herşeye ve her imkana rahatlıkla ulaşıyorum ;)
Sosyal ağlarda paylaş

kısaca özgür ve rahat ve bağımsız...

işim var ve yaptığım işimle gurur duyuyorum. En mutsuz ve umutsuz insanı 60-100dklık bir seans ile mükkemmel motive edip depresyonundan çıkarıp hayata hevesle ve şevk ile atılmasını sağlayabiliyorum..

Bir ofiste bir patronun kölesi olmamam beni işşiz yapmaz. Çok güzel bir işim var ve kendimle ve yaptıklarımla gurur duyuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

çok yer kaplamasın

hakliyim said:

Flam said:

Marty said:

hakliyim said:

asdhashdh harika ya

Marty said:

Bazı fotoğraf sanatçılarına sanat yönetmenliği yapıyorum ama o da sürekli olmadığı için arada güzel para geliyor.

Bunun dışında en güzel olayım yüzlerce çok farklı vasıfları ve yetenekleri olan arkadaşlarım var. Hepsininde kendi işlerinde güzel bağlantılara ihtiyacı var ve ben beni seven dostlarım arasında bir birilerinin işlerini kolaylaştıracak bağlantıları sağlıyorum.

Extreme gerçek bir örnek verirsem mesela X isimli dostumun mobil olarak cep telefonu tarifesinden düşen erotik video servisi yapan şirketi var diyelim ki . X bana gelip diyor ki "dostum yabancı erotik videolar güzel gidiyor ama kendi erotik videolarımızı çekersek çok daha iyi kazanırım ama biliyorsun ben gamer bir noobum ve bu işlerden anlamıyorum. Bana yardımcı olur musun ? "

bende ok diyorum erotik video için hem oyuncu kızları , hem kameramanları , ve prodüksyon ekibini komple kurup sonra işi onlara geri teslim ediyorum falan.

Böyle aklına gelebilecek her sektörde herkese her türlü bağlantıyı sağlayarak hediyelerimi alıyorum ;)

Ama benim asıl işim insanlara herşeyi mümkün kılmak üzerine kendilerini keşfetmeleri adına tarot kartlarımla ritüeller yapıyorum. Bir günde üç kişiye kadar rahat rahat bakabiliyorum.

Bunu sadece para karşılığında değil , seansı yaptığım kişi ilgimi çekebilecek herhangi bir şekilde bana ödemesini yapabilir. Herkesin paylaşabilecek birşeyleri vardır. Atıyorum zeytin tarlası olan bir adam bana zeytinde verebilir çünkü zeytin çok severim ya da bir uzmanlık alanı varsa atıyorum after effects dersleri de verebilir bana ona sunduğum hizmet karşılığında..

Ha anladım. Böyle biri olduğunu bilseydim en baştan severdim seni. Ne güzel renkli bir hayatın var.

Spiritüel yollarda yürüyorsan, ilgileniyorsan reiki denedin mi hiç? Eğitimini almak istedim bir süre yaptım da o zaman biraz daha şen adamdım "silkerim lan tavla atar daha fazla rahatlarım ben" diyip bırakmıştım. Bazen "devam etse miydim lan" diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

gerçekleri yüzüne vurduğum için üzgünüm ama gerçekten işsizsin noyan.

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/06/neti-deal.gif

ofiste çok sıkılıyorsun anlaşılan. Sequo olsaydım şimdi sana "kaç para verirsem bugünlük benim elemanım olursun ? " diye sorardım. Ama insanları para ve ekran kartlarıyla adam etmek benim tarzım değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Flam said:

çok yer kaplamasın

hakliyim said:

Flam said:

Marty said:

hakliyim said:

asdhashdh harika ya

Marty said:

Ha anladım. Böyle biri olduğunu bilseydim en baştan severdim seni. Ne güzel renkli bir hayatın var.

Spiritüel yollarda yürüyorsan, ilgileniyorsan reiki denedin mi hiç? Eğitimini almak istedim bir süre yaptım da o zaman biraz daha şen adamdım "silkerim lan tavla atar daha fazla rahatlarım ben" diyip bırakmıştım. Bazen "devam etse miydim lan" diyorum.

Reiki is overrated. Benim büyücü halam var ;D

bende seni sevdim ayrıca. Bakma burada huysuz totoşlar var ama onları da çok seviyorum ve sevdiğimden burada takılıyorum. Bilseler çocukluğumdan beri her gün her yerde beni acayip bulduklarından dolayı bilenen 1001 türlü insan var. Alışkınım bana koymuyor ama onlarda laf sokmaya doymuyor ;D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...