Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Bugun kokpit dagildi benim cam yok, patlattim npc yi 25 dk var oksijen bitisine. Istasyona kokledim ama cam olmayinca anca soldaki kucuk radardan vardim indim istasyona o da ne repair yok.. Sistemdeki diger istasyonda var kaldi 12 dk gene pufur pufur camsiz oraya varabildim radarsiz vs..

Iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

demin pirate öldürmeli quest aldım götümü kesiyordu pirate
önüme geçiremedim bile arkamdan sıktı da sıktı asdfg

fight tutorialı yapmamıştım hiç yapim olmadı onları artık ben

flight assist off tusunu kullaniyo musun? ucarken bu tusa basili tutup gidis yonunu degistirmeden drift atar gibi donuyosun. fao combatin can damari. ekstra mouse tusuna atadim cok sik kullaniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Hacılar bak bu oyunda dün kırk saat Göktürk le birbirimizii bulamadıt. İkimiz de l 3447 de trethivitok istasyonda birbirimizi göremedik.

kodumun instance ı.

Nasıl yapacaz edecez? Her şeyi denedik. Private group kurduk bağlandık olmadı. wing atamıyorum zaten cannot connect falan diyor text message lar gitmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Friend olarak eklisiniz degil mi birbirinize?

Ya iste onceden bahsettigim sikintilardan biri social tools yok nerdeyse arti online sistemi peer to peer imis..

İşte peer to peer olunca da net bağlantısı ıvır zıvır dan birbirini bulmayı zorlaştırıyor

çok kıl bir durum.

Ben gidip industrial gank lemek istiyorum hacı grubumlan
Sosyal ağlarda paylaş

Nerden bulcan birde pvp de adam bakalim, hele bi kurun oncede grubu :)

iki gundur toplam 22 saat oynadim open olarak, tek bir kisi goremedim oldugum yerlerde. Su lave denen yerde belki toplanmistir insanlar forumlardan bakmak lazim neresi unofficial combat zone.

Allahtan pve icin oynuyorum sunu..

Triple elite :P
Sosyal ağlarda paylaş

olm bakın şimdi lave yi seçiyorum L7334 sisteminden sonra locked olan yere align lıyorum j ye basıyorum yakıt yetmiyor hacı gidemem oraya uyarısı veriyor

e nası gideceğim ben oraya. hesaplamıyor da yakınındaki hiçbi yeri route olarak?

ayrıca supercruise dayken hedefe yaklaşınca ben kendim mi durdurucam gemiyi. slow falan diyor durmaya çlaışıyorum durmuyor iki kere j ye basıyorum allah heat uyarısı veriyor FDS cooldown oluyor güneşlerin içine içine çıkıyourm?!? ben neyi yanlış yapıyorum olm.

ayrıca dün pirate a daldım en son ahahaha geber it diye. adam arkama geçti çata çota indirdi bi daha önüme alamadım dsfkljsdldsjf sidewinder la olmuyo galiba bu iş yada ben yetemedim.

ayrıca kara ile aynı sistemde olmamıza rağmen ne birbirimize wing atabildik ne text message atabildik nede voic chat yapabildik izin vrmedi oyun instance mıdır nedir anlamadım göremedim bile adamı. göstermedi ama haritada aynı sistemde gözüküyoduk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...