Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

ya silen running diye bişey varmış. bi görev almıştım illegal cargolu hemen 2,5k cezayı yedik :D ama kargomu almadılar o yüzden adamdan 30k alınca görev için yine baya karlı çıktım.

bir de uzayda gezerken escape pod buldum bi tane. aldım öyle attım kargoya. duruyo orda. illicit kargo diye gösteriyo sağda uyarı. ama kimse de laf etmedi daha. bi de napacam ben bunu bilmiyorum :d

Contacts a girince illegal mal satacam ben denilen bir madde cikiyor buyuk istasyonlarda oradan okutmaya calis.

O illegal olayinda bir gariplik var zaten ya da gorevde

1- gorev aldin 3 tane mal gotur diyor misal altin , gorev ederi 40000, fine 500.. Altinlarin satis fiyati 10000. Gorevi iptal et daha karli cunku altinlar sende kaliyor.

2- senin anlattigin illegal gore yakalanirsan cezasi 4000 gorev ederi 30000 ne kasacam silent run vs ye gidiyor olay..
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu aldım olm kokpit hissi çok güzel gemiyi kaldırdım falan gezdim sağda solda sonra indiriyim dedim landing poda yanaş dedi ama hangisine yanaşacağımı bulamadım bitanesine indirdim yanlışmış istasyon kızdı ben başka bi yere indim ora da yanlış mış ateş ettiler öldüm :(((( bu ne lan hype hype hype
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

Oyunu aldım olm kokpit hissi çok güzel gemiyi kaldırdım falan gezdim sağda solda sonra indiriyim dedim landing poda yanaş dedi ama hangisine yanaşacağımı bulamadım bitanesine indirdim yanlışmış istasyon kızdı ben başka bi yere indim ora da yanlış mış ateş ettiler öldüm :(((( bu ne lan hype hype hype

Aynısı bana oldu yaasdhasgd

ilk başladım dock training de, ulan in diyor iniyoruz ama istasyona docklayamıyorum çünkü geminin önü ineceği yer vs amele gibi ayaralyamadım bitürlü.

Ha bide, eğer istasyondan docking right almadan içeri girersen kızıyor adamlar ateş ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

jump uzatici dedigi frame shift drive :) onun kendi icinde A 5-5 kalitelisine kadar satiliyor her biri kendi icinde kalite olarakd egisiyor yani.

cargo space takarken mevcut takili nesnelerden birini cikarman gerekir bazen ki iki olsun. sen bir takiyorsan ya fuel scoop ya exploration sensor vs vardir. cunku gemiye takilacak aletler genelde birbirlerinin kullandigi slotlari kullanir. misal sen tradersin istersen fuel tanki 2 degil 1 yap o bosalan yere cargo extender yerlestir gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...